x-kom hosting

League of legends problem

anulka54321
utworzono
utworzono

Witam serdecznie , otoz bardzo  PROSILABYM o pomoc z gra legaueoflegends , mam problem z ustawieniem rozdzielczosci na ekranie , tzn odkad zainstalowalam sterowniki do mojej karty geforce 450 GTS i zmienilam odswiezanie na 75HZ to ucielo mi troche ekranu przycisk AUTO na monitorze nie pomaga , to teraz jak wlaczam gre i juz maja sie ladowac postacie to mi pisze okienko lata naa monitorze NOT FULL Recomended 1440x900 i tam 60hz chyba , i tak lata okienko i musze od now uruchomic kompa , i w gre niestety nie zagram ;/ Czy da to rade jakos naprawic ? :(

nitk nie pomoze?

Yorweth
komentarz
komentarz

Jaki masz monitor? I w jakiej grasz rozdziałce? 

anulka54321
komentarz
komentarz

923NW

SYNC MASTER 923 NW

Pattom
komentarz
komentarz

Nie masz czasem włączone 2 ekrany w panelu sterowania ?

anulka54321
komentarz
komentarz

nie mam 1 . rodzajowy inny niz PnP , naprawde nikt nie wie w czym problem? musze oddawac komputer do sklepu i bulic kase? :(

Pattom
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki na starsze w takim razie.

anulka54321
komentarz
komentarz

w jaki sposob ????????????? 

Pattom
komentarz
komentarz

Usuń obecne, ściągnij starsze i zainstaluj :o

anulka54321
komentarz
komentarz (edytowane)

tak zrobilam i co ? dalej to samo ehhh 

ale specjalisci... normalnie ze swieca takich szukac.. bez komenetarza

Edytowane przez anulka54321
Pattom
komentarz
komentarz

Ale o co Ci chodzi, ciężko jest pomoc osobie przez internet, najlepiej jest dojechać do klienta i samemu próbować. Idź do serwisu i tam dopiero zobaczysz jakie asy pracują.

anulka54321
komentarz
komentarz

tak tyle ze w serwisie bede musiala zaplacic 

no i pewnie zrobia ta , jest to zapewne prosta rzecz ,ja nie jestem od tego specjalista  , ale tutaj tylko ktos potrafi zadawac durne pytania typu jaki masz monitor itd przeinstasluj sterowniki itd 

anulka54321
komentarz
komentarz

TAKZE TO FORUM TO DNO , JESLI CHCECIE POMOCY , PISZAC TU TRACICIE SWOJ CZAS , POZDRAWIAM TUTEJSZYCH SPECJALISTOW 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.