x-kom hosting

Porównianie, nie wycena...

Nobody2203
utworzono
utworzono

Witam! Chciałbym zrobić lekkie porównanie dwóch komputerów. Różnią się ceną blisko 2 razy, a , że mało znam się na specykacjach etc. piszę temat na forum :) . 

To jest pierwszy z nich : http://bit.ly/2sQhLZx jest to tańszy. 

A to drugi, który został mi polecony przez serwisanta: 

Procesor: Intel Core i5-7400
Płyta Głowna: MSI B250M BAZOOKA
Pamięć RAM: Goodram PLAY DDR4 DIMM 8GB 2500MHz (2x4GB) IRDM
Dysk twardy: 1 TB
Karta graficzna: GIGABYTE NVIDIA GF GTX 1050 TI GAMING G1 4096MB GDDR5 128b PCI-E x16 v. 3.0
Nagrywarka: DVD
Obudowa: Zelman Z3
SSD: SSD120GB
Zasilacz: SilentiumPC Vero 600W 

Cena tego komputera wynosi 3 211 zł. 

Liczę na to , że ktoś napisze mi czy dużo się różnią, czy warto kupować drozszy/tańszy ewentualnie liczę na inne cieakwe komputery w komentarzach pod tematem. 
Z góry dziękuje :)

Spoiler

Wycena

 

Zapomniałem dodać, komputer ma służyc pod gry głównie typu np. Counter Strike :Offensive,  League Of Legends czy inne tego typu

Youki
komentarz
komentarz

Żaden z tych. Gotowce z allegro to strata kasy. Ten drugi stanowczo za drogo, nawet nie podany jaki konkretnie model HDD czy SSD.

W lokalnych sklepikach zawsze przepłacasz.

Posiadasz jakieś podzespoły ze starego PC?

Pod jaki monitor ma być zestaw?

Nobody2203
komentarz
komentarz

Ze starego PC,a właściwie laptopa , który już jest bardzo stary... Posiadam jedynie dobry dysk SSD. 
Pod jaki monitor ma być zestaw... 21 calowy lecz nie wiem nic o jego atrybutach etc... 

janekosa
komentarz
komentarz

To znajdź oznaczenie modelu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.