x-kom hosting

Myszka 200-250zł do gier

Bish
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Szukam szczura za ok 200-250zł. Jak dotąd posiadam Revoltec FightMouse Elite, który po kilku trzaśnięciach zaczął trzeszczeć a lewoklik nie zawsze załapuje.

Szukam szczura pod claw grip (dzisiaj się dowiedziałem, że w ogóle są jakieś nazwy tego jak się trzyma szczury), jakoś profilowana myszka mi nie przeszkadzała.

Szukam szczura, który ma możliwość zmiany DPI, często i gęsto w grach używam, np przy snajperce.

Szukam szczura, który ma dodatkowe dwa przyciski boczne tak jak w spojlerze:

Spoiler

14_05.01-Revoltec-FightMouse-Elite.png.390a734694e85c33f02443ccf9eb3415.png

Nie są mi potrzebne przycisku np na scrollu; prawo lewo, czy zmiana i zapisywanie ustawień myszy. Nie jest mi też potrzebne podświetlenie, może być ale tylko i wyłącznie jeżeli da się je wyłączyć.

Szukam szczura głównie do gier. Laser czy też optyk -bez różnicy, ja różnicy nie czuję, nie jestem progejmerem. Gram w FPSy, cRPGi, strategie.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bish

ataqu
komentarz
komentarz

Cześć, szczura to można przynieść ze stodoły  XD A tak na serio to wydaje mi się, że w tym budżecie dobrym gryzoniem będzie Zowie ZA12, ew jak lubisz mniejsze to ZA13.

Jak chcesz coś bardziej profilowanego to EC2-A, jedyny minusik to średnio dobre przyciski boczne (za głęboko się je wciska)

  • 2 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Też szukam myszki do tego chwytu i polecali mi model dm 1 pro s. Narazie nie kupiłem. Myślę że będziesz miał problem ze znalezieniem myszki. Tutaj mało kto odpowiada na tego typu tematu dotyczące claw gripa.

Maniek112232
komentarz
komentarz

sposób trzymania moim zdanie nie ma nic do rzeczy dla jednego np zowie ec2-a jest dobra do palma dla innego do claw grip bardziej patrz na sensor i na całokształt myszki poczytaj sobie o ss rival 300 ktoras zowie lub logitech g 403 . Logitech ma chyba najlepszy sensor na rynku a ss i zowie trochę gorsze ale i tak bardzo dobre. Co do dm pro 1s to jest dużo opinie na temat dwukliku. Poczytaj o podanych przezemnie gryzoniach. I fajnie jakbyś wszystkie potrzymal w łapie. Najważniejsze by gryzoni fajnie leżał ci w dłoni. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.