x-kom hosting

Przestawiona klawiatura help

androfobia
utworzono
utworzono

Witam,

 

zalałam przypadkowo klawiaturę eh... Rozumiem jakby przestała mi działać... Ale nie wiem dlaczego w trakcie użytkowania przestała reagować poprawnie np. coś nadusiłam otwierało inne okno, w przeglądarce klikając na daną literę to reaguje pasek menu otwierając W-Widok; E-Edycja itp. myszka i klawiatura są połączone bluetooth i myszka też szwankuje np. podwójne kliknięci nie otwiera pliku lecz np. otwiera właściwości danego pliku czy tam szczegóły jego.. klawiatura ekranowa reaguje tak samo jak fizyczna, więc gdzieś musiało coś się w systemie wydarzyć ale już nie mam siły szukać gdzie się coś przestawiło.

Czy ktoś może mi pomóc i nakierować jak i gdzie przywrócić prawidłowe ustawienia? 

Besesumber
komentarz
komentarz

Odłącz klawiaturę i mysz i czy ekranowa też szwankuję? Może jak była zalana zmieniła coś w ustawieniach

androfobia
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Besesumber napisał:

Odłącz klawiaturę i mysz i czy ekranowa też szwankuję? Może jak była zalana zmieniła coś w ustawieniach

Odkryłam ze do póki nie naduszę klawiatury to mysz i ekranowa działa poprawnie podlaczenie innej klawiatury tez działa wszystko... dopiero jak nadusze jakikolwiek klawisz na starek klawiaturze wszystko się przestawia... no nic poczekam do jutra najwyzej czeka mnie nowy wydatek 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.