x-kom hosting

Nie mogę się połączyć z wifi przez komputer.

pytajzapytaj
utworzono
utworzono

Ostatnio kupiłem komputer który ma w sobie płytę główną Gigabyte GA-H110M-S2H, z zintegrowaną kartę sieciową, 
po wejściu do menadżera urządzeń pisze że karta sieciowa to ,,realtek pcie gbe family controller,, sterowniki do niej są zainstalowane i aktualne. Ale problem jest w tym że gdy chcę się połączyć z siecią wifi to wyskakuje komunikat że karta nie jest podłączona do komputera. Wie ktoś może w czym problem? 

Dodam że w zestawie było takie coś jak USB-N10 Nano USB Adapter Wireless. Jak to działa, i jak to zainstaluje to będzie działać?
 

Piterovskyyy
komentarz
komentarz

Tak, musisz miec to podlaczone bo karte sieciową ma kazdy komp w sobie, a to sama nazwa mowi "adapter"

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na tej płcie głównej masz kartę sieciową ale nie radiową, tylko którą łączysz kablem. Ten adapter 'nano' wielkości paznokcia, będzie miał bardzo słabiutki zasięg działania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.