x-kom hosting

Komputer do ok 3tys zł

Gość
utworzono
utworzono

Witam. 

Jak w temacie poszukuje zestawu do około 3 tys zł oczywiście byłbym skłonny ostatecznie wydać więcej ale ucieszył bym się gdyby dałoby się też trochę zaoszczędzić. Szukałem głównie na xkom oraz morele . W xkom są gotowce od razu z systemem na którym  ( raczej ) też mi zależy natomiast w morele podobny sprzęt w tej samej cenie systemu nie ma. Składając z kolei komputer system musiałbym tu i tu dokupić osobno a to dodatkowy wydatek. Trochę znam się na tym jednak nie jestem ani ekspertem ani nawet bardzo dobry dlatego potrzebuje Waszej opini doboru podzespołów i po prostu szczerej rady . Chciałbym żeby komputer był możliwie w przyszłości do rozbudowy posiadał możliwość podpięcia dysku ssd bo na razie chyba stać mnie będzie tylko na zwykły a służyć ma głównie w celu obróbki filmów z kamerki go pro w programie od gopro amatorszczyzna zwykła no i pograć od czasu do czasu w jakieś gry . Z góry dziękuję za porady !!!

x_Petter_x
komentarz
komentarz

Masz jakieś poprzednie części ze starego komputera ?

Gość
komentarz
komentarz

Niestety nie mam nic miałem laptopa :D

Youki
komentarz
komentarz

Intel I5 7400

AsRock H110M-DGS R3.0

GoodRAM 8 GB 2400 MHz CL15

WD Blue 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Vero L2 500W

SilentiumPC Regnum RG2

Gigabyte GTX 1050 Ti 4 GB

Windows 10 BOX 64 bit PL USB

Razem 2894 zł

 

Zestaw z wydajnym 4 rdzeniowym procesorem, płytą główną z możliwością podłączenia złącza USB 3.0 z przedniego panelu obudowy oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM z możliwością rozbudowy. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie oraz 2 letnią gwarancję door 2 door. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnicę na zasilacz. Wydajny układ graficzny z dość cichym, pół-pasywnym systemem chłodzenia.

Złożenie zestawu jest za darmo.

Gość
komentarz
komentarz

Brak nagrywarki DVD conajmniej .. i płyty główne mikro raczej nie cw chodzą w gre

Youki
komentarz
komentarz

Jak potrzebujesz DVD to sobie dorzuć?
 

20 minut temu, adrian.strozik napisał:

i płyty główne mikro raczej nie cw chodzą w gre

To nie ma znaczenia. Do ATX byś musiał dorzucić kolejne 200 zł a realnie zbytnio nic nie zyskasz, przy sensownej wymianie procesora nie zapowiada się na to, by bez wymiany płyty głównej się nie obyło i tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.