x-kom hosting

chłodzenie wodne za 170 zł z allegro

Youki
komentarz
komentarz

Link przenosi do myszki.

NIe opłaca się, LC w tej cenie będzie bardzo głośne, poza tym do jakiego procesora szukasz coolera?

MatrixD
komentarz
komentarz

WHAT lol serio do myszki przysięgam ze jeszcze wczoraj był normalnie do chłodzenia bo sprawdzałem a teraz razer jakiś 

do i7 3770 *BEZ K* 

ale da się go podkręcić do 3,9 GHz jakoś tak fabrycznie i chce takie chlodzenie 

abym miał fejm na dzielni myślałem o wodnym chłodzeniu bo wiadomo wodne mmm oo kurde woda a nie powietrze no ale chcę aby było ciche nie głośniejsze od standardowego wentylatora Intela 

i aby było trochę wydajniejsze nie dużo może tak z 50% wydajniejsze być nawet i będzie spoko bo nie będę miał wersij k 

tylko bez k jakis tryb turbo wezmę :)

nie dam więcej niż 200 zl bo to chłodzenie tylko 

ale musi być ładne przede wszystkim 

i nie hałasowac bardziej niz wentylatory zalmana z9 u3 

jak widać jest metr odemnie wiec hałas będzie słyszalny ale mam hyperx cloud 2 wiec podczas gry i tak nie słychać 

no ale wiadomo 

1498125700095-668557021.jpg

może coś takiego jest to bardzo ciche ? 

http://allegro.pl/silentiumpc-spartan-3-lt-he1012-1150-am3-pasta-i6820908833.html

chyba nie chodziło by na full obrotach ciągle no wygląda tak przeciętnie 

chciał bym coś w tym stylu z podświetlanym wiatrakiem lub np. takie czarne jakieś 

 

Nie no było by fajne nawet te ale jak by był wiatrak podświetlany to by było super 

Youki
komentarz
komentarz

Kup Fortisa 3 i będziesz miał i chłodno i cicho. www.komputronik.pl/product/276383/silentiumpc-fortis-3-he1425.html?utm_source=convertiser&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliatea

MatrixD
komentarz
komentarz

 

w ostateczności mógł bym wziąść dark rock slim 

opłaca się?  

Youki
komentarz
komentarz

Fortis będzie cichszy, ciut.

 

MatrixD
komentarz
komentarz

czy do procesora bez K nie wystarczy 

dark rock slim ?

moj kompurer i tak jest glosny to jest test z 20 cm przed zamknięta klapa komputera przed szyba 

Głos 019.m4a

150 zł na chłodzenie procesora bez K ? 

no nie wiem ale pomyślę jeszcze w ostateczności co brać za 80-120 zł?  

 może być ten dark rock ? 

świecacego nic nie dostane ? 

red or blue

Youki
komentarz
komentarz

Spartan będzie głośny podczas obciążenia.

MatrixD
komentarz
komentarz

a fortis będzie mniej głośny?  dużo mniej  ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.