x-kom hosting

Monitor ''zewnętrzny'' I problem z kolorami

kremol
utworzono
utworzono
Witam .

Ostatnimi czasy stwierdziłem że wykorzystam nie używany monitor i podłączę go laptopa.
Po podłączeniu pojawił się problem przy oglądaniu zdjęć , zdjęcia dostały ''cieni '' zielony kolor zaczął się jak by zamazywać , ogólnie ciężko to opisać słowami. W grach wydaje mi się że kolory są okej. Problem pojawia się tylko jak włączę jakie kol wiek zdjęcie . Przykładowo przy zdjęciu portretowym kąty głowy dostały cieni i są nie wyraźne ...Czarne kolory dostały białych cieni

Laptop to ASUS G551JM 

Monitor Benq G2220HD

Połączenie kablem DVI - HDMI

Ktoś może wie co poradzić na ten problem ?

Youki
komentarz
komentarz

Zdjęcia w systemie czy w przeglądarce tak samo?

Tylko i wyłączniena zewnętrznym monitorze tak masz, jeśli ustawisz zewnętrzny jako główny to tak samo?

kremol
komentarz
komentarz (edytowane)

System, przeglądarka tak samo to wygląda ;)  Tak tylko na zewnętrznym monitorze tak mam . Jak ustawić zewnętrzny na główny ? ;)

Edytowane przez kremol
Youki
komentarz
komentarz

To ustaw testowo zewnętrzny jako główny, laptopowy wyłącz i sprawdź czy tak samo.

W OSD ustawienia domyślne, nie ma jakiegoś trybu włączonego?

kremol
komentarz
komentarz

Podpowiedział byś jak to ustawić na główny , na prawdę jestem laikiem w tych rzeczach. OSD czyli ustawienia menu monitor ? Próbowałem wszystkich trybów jakie mi oferuje monitor i wygląda to tak samo.  Jedynie jasność się zmniejsza lub zwiększa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.