x-kom hosting

Problem z myszką Steelseries KinzuV3

SzymeK
utworzono
utworzono

Witam , od paru dni mam problem z moją myszką Steelseries Kinzu V3 Optyczną. Od kilku dni gdy grałem w gry np. Cs:Go myszka przy szybkich ruchach odłączała się i podłączała. Dzisiaj próbowałem ją naprawić i chwile działała a potem się odłączyła i nie mogę jej znow podłączyć. Próbowałem zaaktualizowac sterowniki , wyłączyć ten tryb oszczędzania , aby się nie wyłączała , zmieniać usb przy komputrerze, itp. Rozkręcałęm ją i wszystko jest OK nie ma żadnych uszkodzeń  myślę , że to wina kabla w 90%. Proszę o pomoc. Nie mogłem znaleźć tematu związanego z sprzętem komputerowym np. myszkami itp. więc za to przepraszam. 

piwot
komentarz
komentarz

Podczas ruszania kablem też rozłącza?

Przyznam, że miałem kilka lat temu identyczny problem z Kinzu v1 zmieniłem kabel i prawdopodobnie kumpel gra na niej do dziś. 

Kwestia tylko, żeby znaleźć kabel z taką końcówką https://scr.hu/0e36h/2oust 
Rozkręciłem w tedy chyba z 10 starych myszek i w którejś z nich znalazłem.

  • Dobra wypowiedź 1
SzymeK
komentarz
komentarz

Tak przy ruszaniu kablem też się rozłącza. To jest w 100% wina kabla spróbuje zlutować kabel , a jak nie to zmienie go po prostu. Dziękuje za pomoc! Zamykam post.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.