x-kom hosting

2500~ 13" laptop do podrozy, filmow, internetu

Kriss94
utworzono
utworzono

Czesc, szukam laptopa 13", który bedzie sluzyl przede wszystkim do internetu i ogladania filmow, troche podrozuje, wiec interesuje mnie, zeby byl dosc wytrzymaly, z dobra bateria, zeby sie nie przegrzewal i byl dosc cichy. System jest mi obojetny, mam przenosny twardy dysk, wiec pamiec starczy nawet 250GB. Aha, plus gniazdko HDMI i duzo gniazd USB byloby zaleta. Laptop bede kupowal w Anglii, ale nie wiem, czy robi to jakas roznice.

 

Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie szukaj Acer V3 372 z procesorem I5 6200U, matową matrycą FHD oraz 8 GB RAM.

Kriss94
komentarz
komentarz

Dzieki, ale macie jakis inny do zaproponowania, bo ten cos ciezko dostac, a nie chce z US sprowadzac.

Besesumber
komentarz
komentarz (edytowane)

Może Asus zenbook? Tylko może kosztować więcej

Edytowane przez Besesumber
Kriss94
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

Do 3500 to Dell Vostr 3468 lub Zenbook UX410

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli nie przeszkadza Ci zakup z chin to Xiaomi Air 13 - podobno świetny sprzęt, nie dotykałem ale z różnych recenzji jednoznacznie tak wynika.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.