x-kom hosting

Screen tearing przy wyłączonym vsync a gwarancja

adisso
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, z góry przepraszam za chaotyczny opis ale nie bardzo znam się na tych rzeczach. 

 

Posiadam laptopa Lenovo y50-70 i parę dni temu zaczęły mi się dziwne lagi (prawdopodobnie screen tearing) podczas grania. Nie pomogła reinstalacja Windowsa i sterowników. Dotarłem do tego że dzieje się tak przy wyłączonej synchronizacji pionowej, po włączeniu gra działa płynnie aczkolwiek kursor myszki zachowuje sie całkiem inaczej co mnie bardzo irytuje. Od samego początku grałem przy wyłączonej synchronizacji i nie było żadnych problemów aż do teraz. 

 

Teraz główne pytanie, laptopa mam jeszcze na gwarancji i zastanawiam się żeby go oddać. Czy uznają mi to i przyjmą czy po prostu wyjadą mi z tekstem żebym sobie grał na włączonej synchronizacji? 

Edytowane przez adisso

Youki
komentarz
komentarz

W każdej grze masz tak samo?

7 godzin temu, adisso napisał:

Czy uznają mi to i przyjmą czy po prostu wyjadą mi z tekstem żebym sobie grał na włączonej synchronizacji? 

To drugie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.