x-kom hosting

Zalany laptop

Mlv
utworzono
utworzono

Przed chwilą przez przypadek wylałam mleko na mojego laptopa, od razu odkręcilam go klawiaturą do dołu i zebralam papierem większość płynu. Nie wiem czy było to dobre posunięcie, ale wyjelam suszarkę i przez chwilę podsuszylam klawiature po czym ponownie odwróciłam ja do dołu. Po upewnieniu się że na klawiaturze nie ma już ani odrobiny płynu spróbowałam włączyć komputer, i udało mi się to gdyż komputer włączył się jak zawsze bez problemu, działał bez zarzutu. Włączyłam go, odlaczylam od ładowarki i w tym momencie leży na krześle do góry nogami. Doradzcie mi proszę, czy moje czynności były poprawne i czy jest szansa że obejdzie się bez naprawy? 

klimo9
komentarz
komentarz

Raczej będzie wszystko ok gorzej było by z sokiem lub napojem u mnie po zalaniu coca colą nie działa klawiatura

anioł2009
komentarz
komentarz

Na przyszłość: odwracasz od razu do góry nogami, wyciągasz z niego baterię (uprzednio odłączając zasilacz)..w ten sposób zapobiegasz zwarciu w razie dostanie sie płynu na płytę główna. W Twoim przypadku rozebrałbym laptopa (lub oddał do serwisu) i wyczyścił...skisłe mleko potrafi niezle śmierdzieć

Besesumber
komentarz
komentarz

U mnie znajomy zalał klawiaturę mlekiem wrzucił do piwnicy nie wyczyścił zapach był straszny nawet jak będzie działał musisz go dobrze wyczyścić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.