x-kom hosting

klawiatura, mysz do 100zł....

Gość
utworzono
utworzono

Witam chciałbym kupić albo zestaw klawiatura i myszka dla graczy i nie tylko do 100zł ale podświetlana i programowane przyciski i kolory różne najlepiej migające lub myszka osobno do 100zl migająca lub stałe kolory ale kilka ich klawiatura też to samo ale nie tracer ani jakieś no name lub nieznane marki chodzi mi tez o ładne a nie niektóre klawiatury są po 300zł a wygląd jak taka za 15zł ja chce tanio ale ładnie i fajną i słuchawki tez dobre do 80 zł i gamepad najlepiej od xboxa 360 za 50-80 zł bezprzewodowy ale z ogniwami albo na kablu długi

ataqu
komentarz
komentarz

Wszystko fajnie tylko postaraj się robić zdanie z kropkami. To jest jak jedna ciągła myśl, która nie ułatwia czytania...

Nie znalazłem na tym forum jakiegoś schematu, ale jak chcesz żebym Ci pomógł to powiedz:

jaką masz długość dłoni (w centymetrach)

jaką masz grubość palców

jaki masz chwyt (jeśli nie wiesz o co chodzi to poczytaj) http://www.test-gear.pl/gripy/

W skrócie zależy Ci na podświetleniu, ale przy tym za 100 zł nie oczekuj super myszki. Jakbyś lekko mógł nagiąć budżet do 150 zł to miałbyś o wiele więcej opcji.

Co do klawiatury - rozumiem budżet 100 zł? Zależy Ci na podświetleniu, prawda? Lubisz klawiatury z niskim skokiem (laptopowe)?

Słuchawki weź ISK HP-580

Maniek112232
komentarz
komentarz

możę klawiaturę kup tracer mecatron a to co ci zostanie z tych 100 zł dołóż do lepszej myszki

 

ataqu
komentarz
komentarz

Ten tracer Mecatron to nie jest lek na wszystko ;) Niektórzy kompletnie nie lubią hybryd (choć tak w zasadzie to membrana).

Maniek112232
komentarz
komentarz

Moim zdaniem mecatron tak samo jak mecano hybrydą nazwać nie można są to klawiatury membranowe które z wyglądu przypominają mechanika.

Hybrydową klawiaturą jest  np  A4Tech Bloody B314  która ma w sobie przełączniki mechaniczne jak i membranowe.

 

 

Besesumber
komentarz
komentarz

A4Tech Bloody B314

Superlux HD681

A4Tech Bloody Blazing A90

ataqu
komentarz
komentarz

B314 to shit, na wsad zupelnie inny feeling...

Mecano i jego brat nie tylko z wyglądu przypominają, działania fakt jak membrana, ale wydają znacznie silniejszy odgłos, szybciej odbijają i mają zdecydowanie mocniejszy klik. Różnica, że mają ten sam schodek jak membrana, nie mają płynności liniowych przełączników

Mysz tez mozna lepszą. Ja kupiłem używkę Roccat Kone Pure Military Edition za 70 zł, rozwala te wszystkie a4techy... No, ale autor zamilkł :P Więc nie wiem czy jest sens szukania czegos

Maniek112232
komentarz
komentarz

no my tu się tu rozpisujemy a on milczy :P

ataqu
komentarz
komentarz

no to forum to troszkę martwe ;p

to ja myślałem, że testgear nie żyje XD tam przynajmniej autorzy mają zainteresowanie tematem ;D

Besesumber
komentarz
komentarz

Z pierwszego postu nie wiem ile chcesz na ta klawiaturę dać

ataqu
komentarz
komentarz

 ten cały post to ani jednej kropki nie ma XD

Besesumber
komentarz
komentarz

Może wymienia klawiaturę bo właśnie klawisze nie działają

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.