x-kom hosting

Problem z adapterami WiFi

kolumbiako
utworzono
utworzono

Witam. (Oba adaptery działają poprawnie na moim laptopie.)

Jakiś miesiąc temu temu kupiłem komputer stacjonarny w media markt. Podlączyłem do niego adapter WiFi (Linksys model WUSB6300) i przez kilka dni działał dobrze, a potem zaczęły się problemy. Działy się z nim róże rzeczy, np. działa 10 min, a potem trzeba ze 3 razy odlaczyc i podlaczyc zeby znów zaczął działać. Po kilku dniach przestawał w ogole działać, komputer wykrywał go ale adapter nie mógł połączyć się z siecią. W menadżerze urządzeń napisane było że działa poprawnie. Wtedy pomagało przeinstalowanie sterowników, ale po kilku dniach znowu to samo (instalowanie od nowa sterowników). Nie pomagałow również windowsowe rozwiązywanie problemów, napisane było ze nie wykryto zadnych problemów. Jakiś tydzień temu kupiłem kolejny adapter tym razem był to ASUS USB-AC51. Sterowniki zainstalowałem wpierw na ssd i działo się praktycznie to samo co z poprzednim. Chwile działa, chwile nie i tak w kółko. Później zainstalowałem ASUSA adapter na hdd i przez 3-4 dni wszystko smigało jak należe, aż tu nagle transfer z 40 mbit na speedtescie spadł do 3. Przeinstalowałem więc Windowsa ( dodam ze po jakimś czasie w Linksysie przestały się nawet swiecic diody, dopiero po formacie znowu zaczely, choc komputer czytał adapter) i ASUS adapter znowu zaczął działac normalnie tylko ze przez  2 godziny ..., a później znowu to samo transfer spadł do 3 mbit. Uważacie ze powinienem oddac Peceta do gwarancji czy moze wie ktos jak mi pomoc ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Podaj model płyty głównej.

Ustaw komputer z adapterem tak, by był metr od routera i zobacz czy problem się powtórzy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.