x-kom hosting

Klawiatura mechaniczna ~350zł

St05xd
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuję klawiatury mechanicznej na przełącznikach cherry mx red lub cherry mx brown. Maksymalna kwota 375zł jak będzie coś lepszego. Jaka klawiatura będzie najlepsza do grania do 350zł?

  • Dobra wypowiedź 1

Robert12345
komentarz
komentarz

Witaj posiadam taka klawiature wygrałem na iem 2017 hyperx alloy fps przełączniki red nowa nieodpakowana dzwon 883342553 albo kontakt forum

St05xd
komentarz
komentarz

A za ile?

Robert12345
komentarz
komentarz (edytowane)

375 zainteresowany nowa jest w sklepie 499 zł telefon masz wyżej :) ?

Edytowane przez Robert12345
ataqu
komentarz
komentarz

HyperX Alloy jest średnio opłacalny - chyba, że na MX Red.

Ma średnie keycapy (nakładki klawiszy). W tej kwocie na Brownach masz RX85. Jedyny mankament (nie dla wszystkich) to podświetlenie kółka do sterowania głośnością - moze trochę dawać po ślepiach.

Poczytaj recenzje, gitara klawiatura, miałem sam ;)

Posiada Kailh Brown - niewiele odbiegające od Cherry, a ich "tactile bump" jest przyjemniejszy (mniej wyczuwalny i po dłuższym czasie tak nie irytuje) Git do grania i pisania

Robert12345
komentarz
komentarz

No ja mam na mx red czytaj ze zrozumieniem xd

ataqu
komentarz
komentarz

Redy stricte do gier, pisać na nich ciężko. Jak autor tylko gra to ok, ale jak też pisze to Kailh Brown dużo lepszy wybór. To takie ciut cięższe redy (optymalne moim zdaniem, bo redy są bardzo lekkie) + mają lekki schodek, którego podczas szybkiego wciskania naprawdę nie czuć. Nie jest tak jak w Cherry, gdzie go wyraźnie czujemy. Mi osobiście znacznie lepiej się pisało, a grało równie dobrze

  • 2 tygodnie później...
St05xd
komentarz
komentarz

Gram i pisze tak 70% granie i reszta pisanie. Spodobał mi się klik w klawiaturkach razera. A czy przełączniki firmy kailh nie są gorsze? I czy mają ten schodek ?

ataqu
komentarz
komentarz

Tak, są równie dobre (realna różnica - są bardziej jak liniowe przełączniki, ich klik jest delikatniejszy, szybciej przechodzą przez zapadkę, "schodek" ;)

Weź w takim razie za 223 zł Deluxa KM02 z kodem testgear (z dużych liter)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.