x-kom hosting

Laptop co jakiś czas się resetuje

Houk
utworzono
utworzono

Witam od paru dni zauważyłem, że mój laptop napotyka pewien problem. Raz na jakiś czas laptop resetuje się i wyświetla się komunikat, że komputer napotkał problem....

Zauważyłem także, że problem ten występuje głównie przy tym gdy gram w Cs:Go stanie się tak raz a potem przez cały dzień nie ma takiego problemu.

DSC_0001_1.JPG

Youki
komentarz
komentarz

Model laptopa?

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Instalowałeś, aktualizowałeś ostatnio jakieś sterowniki?

Houk
komentarz
komentarz

Laptop acer aspire v17 nitro - Black Edition

Co do sterowników, to aktualizowałem jakiś czas temu sterowniki karty graficznej, ale już po występowaniu problemu.

Co do tych plików, nie mogę ich nigdzie wrzucić, ponieważ jak chcę spakować je do winrara to wyskakuje odmowa dostępu.

Youki
komentarz
komentarz

Skopiuj je najpierw na pulpit, potem spakuj, ewentualnie wrzuć osobno.

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki do GPU jaka wersja?

Pokaż profilaktycznie temperatury podzespołów podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor.


Sprawdziłem kilka plików i wszystkie wskazywały na uszkodzenie pamięci RAM, chociaż opis ciut niezbyt pasuje. NIe mniej jednak przetestuj pamięci RAM za pomocą programu memtest86+

Houk
komentarz
komentarz

Załączam zdjęcia kolejno sterowników, i temperatury podzespołów. Co do programu memtest muszę robić coś nie tak, ponieważ nie mogę odpalić komputera z płyty. Jestem laikiem jeśli chodzi o te sprawy. 

sterowniki karty.png

temperatury podzespołów 1.png

temperatury podzespołów 2.png

Youki
komentarz
komentarz

Odnośnie memtesta, nie masz pendrive?

Temperatury pokaż podczas obicążenia, podczas grania.

 

Houk
komentarz
komentarz

Co do memtesta mam pendrive, ale próbowałem robić to z płytą i gdy próbowałem uruchomić komputer z płyty coś szło nie tak. Spróbuję jeszcze raz .

Bez tytułu.png

Bez tytułu 2.png

Youki
komentarz
komentarz

Wrzuć na bootowalnego pendrive rufusem i wtedy odpal.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.