x-kom hosting

Który telefon wybrać

Krymi
utworzono
utworzono

Który telefon wybrać ? Głównie zależy mi na przeglądaniu internetu bez ścinek, jakichś grach no i w miarę dobrym aparacie.

Póki co zastanawiam się nad huawei p8 lite, lg k10 lte dual (2017) i xiaomi redmi 4a 32gb

Youki
komentarz
komentarz

K10 2017 lub 4A, w miarę możliwości 4X

Krymi
komentarz
komentarz

A w czym jest lepszy np. taki k10 2017 od huaweia p8 lite oprócz baterii ?

Youki
komentarz
komentarz

Nowszy system operacyjny, mniej pamięciożerna nakładka systemowa, lepszy SoC oraz aparat.

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Generalnie pod każdym względem K10 2017 będzie lepszy od P8 lite, który ma już swoją premierę dawno za sobą. Jaki budżet ogólnie posiadasz na zakup smartfona? Póki co najlepiej wypada Xiaomi 4X, ale jeżeli podasz szczegóły to pod[powiemy kilaka innych alternatyw.

Krymi
komentarz
komentarz

@SerwisKomputerowy Chce wziąć na umowę od operatora za max 400zł (40zł/msc)

Da radę w ogóle u jakiegoś operatora wziąć xiaomi redmi 4x ? bo się rozglądam po necie i widze tylko takie od sklepów internetowych

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Z tego co mi wiadomo to Play miał w  swojej ofercie ten model, nie wiem czy jest jeszcze dostępny, czasem warto zapytać w punkcie. ZA 40zł miesięcznie może być faktycznie krucho z innymi modelami, pozostaje jeszcze opcja LG K10 2017 jeżeli nie dostaniesz nigdzie Xiaomi 4x.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.