x-kom hosting

Windows 10 - awaria POMOCY

Stryjo
utworzono
utworzono

Witam . Mam pewien problem z windows 10 . Dziś rano podłączyłem drukarkę i po tym wyskoczył jakiś błąd . Komputer się sam zrestartował i od tej pory po uruchomieniu widzę tylko taki obrazek ... 

 

82221830981684391583.jpg

 

Próbowałem naprawy przez płytę instalacyjną lecz nie mam opcji do przywrócenia ustawień fabrycznych , a nie mogę również przywrócić systemu z pewnej daty bo nigdy nie zgrywałem kopii zapasowej i jej nie robiłem. Próbowałem wszystkich funkcji zaawansowanych w naprawię systemu i nic nie działa ( poza wierszem polecenia bo na tym się nie znam ) . 

Czy jest możliwość naprawy systemu w jakiś inny sposób ? Nie chciałbym robić całego formatu , gdyż studiuje , zbliża się sesja i miałem tam bardzo ważne pliki . 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i liczę na pomoc , gdyż nie urywam zależy mi na czasie . 

 

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Masz dostep do pulpitu? Tryb awaryjny?

Stryjo
komentarz
komentarz

Nie mam dostępu do pulpitu. Nic 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.