x-kom hosting

Komputer po zalogowaniu dziwnie się zachowuje!

vCastir
utworzono
utworzono

Witam.
Ostatnio zrobiłem formata, ponieważ mój Windows 10 był już mocno zaśmieciony.
Postanowiłem tym razem pobierać tylko programy które faktycznie mi się przydadzą i będą zaufane (bez wirusów).

Najpierw pobrałem Opere, a następnie Driver Booster'a 4 który zainstalował mi wszystkie sterowniki - wszystko działało dobrze.
Dzień później (dzisiaj) zainstalowałem antiwirusa (Eset'a, klucz znalazłem w internecie) i po nim CCleanera, Bandizip'a, AIMP'a, VLC media player'a.
Antiwirus przeskanował jakiś plik - informacja mówiła, że nie plik który został zeskanowany nie jest wirusem, ale może spowolnić komputer.
Zdziwiłem się, że plik leżał gdzieś w folderze C (pod którego nic nie instaluje), ale zgodziłem się z świadomością jaki dobry jest Eset.
W czasie skanowania odinstalowałem również winrara, bo skoro mam Bandizipa to nie będzie on mi do niczego potrzebny.
Winrar poprosił mnie o reset, więc to zrobiłem.

Teraz pojawiły się problemy...
Zainstalowane niedawno programy, a inaczej skróty tych plików zamieniły się na ikonke jakby ,,odinstalowanego programu'' (pustego skróta).
Następnie podczas próby wejścia w cokolwiek - ctrl + alt + delete, windows, klikając na cokolwiek - nic nie reagowało.
Po jakimś czasie wszystko się zawiesiło, więc resetowałem komputer z próbą przywrócenia tego wszystkiego (myślałem, że to tylko błąd na kilka resetów).
Faktycznie problem się delikatnie naprawił.
Teraz mogę korzystać z komputera przez jakiś czas, ale błąd się w dowolnym momencie powtarza, a również przy oglądaniu filmów na youtube, korzystania z fb - etc. zacina się stronka i muszę wyjść z opery, drugi raz nie mogę wejść więc wchodzę w reset komputera - tego też nie mogę kliknąć więc wyłączam przyciskiem od komputera, loguje się i to samo przechodzę po jakimś momencie...

Wie ktoś co może mi pomóc? :/

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Zrób format systemu

Najnowszy windows 10?

cinomatic
komentarz
komentarz
Godzinę temu, vCastir napisał:

Ostatnio zrobiłem formata,

 

9 minut temu, kafejaxx44 napisał:

 

Zrób format systemu

 

Zanim się wypowiesz może warto przeczytać.

To już nie pierwszy raz kiedy widzę że doradzasz format. A to nie sposób na każdy problem.

Każe tego typu Twoje rady nagrodzę warnem.

 

 

 

Temat został przeniesiony z Systemy operacyjne > Oprogramowanie > Windows 10 do Oprogramowanie > Bezpieczeństwo

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.