x-kom hosting

Bardzo niski upload

2maciek
utworzono
utworzono
Pisze z takim problemem poniewaz od wczorajszego wieczoru mam bardzo niski upload internetu, bliski nawet zera (max 0,04) download neta jest tak jak byc powinien czyli 30mb, czasem cos tam zejdzie z 5 mb w dol, dzwoniac do dostawcy czyli upc mowili ze wszystko jest w porzadku, podlaczalem i odlaczalem kable, resety byly i nic z tego, przyszedł od nich technik i sprawdzil na swoim komputerku i jest wszystko ok, nawet upload ale jak sprawdzal od razu przez mojego kompa to juz upload zerowy. Mowil ze to wina systemu windows, dodam ze wpisywalismy komendy w cmd itd i ten upload wciąż ten sam. Bedac na telefonie nie a problemu, pobralem plikacje na tel speedtest i mam normalny upload. Jest jakies tego rozwiazanie?

Cesash
komentarz
komentarz

Spróbuj na obecna chwile zaktualizować sterowniki od karty sieciowej 

  • Dobra wypowiedź 1
2maciek
komentarz
komentarz

"System Windows ustalił, że oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia jest aktualne"
Jest jakaś inna rada? :/

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Komputer masz połączony kablem czy poprzez wifi ?

Odpal kilka, kilkanaście popularnych torrentów, poczekaj aż coś tam zaciągniesz i inni zaczną od ciebie ściągać. Obserwuj czy upload faktycznie będzie niski, czy jednak osiągnie wysokie wartości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.