x-kom hosting

XFX Core 450 - realizacja gwarancji.

poldek34
utworzono
utworzono

właśnie padł mi zasilacz XFX pRO 450W jest na gwarancji. Nie uruchamia komputera, po połączeniu ścieżki 17 oraz 18 wiatrak ani nie drgnął więc wina zasilacza.

 

Popełniłem błąd bo myślałem, że ma 24gwarancję a ponieważ minęło tyle czasu postanowiłem zdjąć obudowę bo naiwnie myślałem, że zasilacz takowy może posiadać. by wykluczyć spalenie bezpiecznika. Niestety zasilacz nie posiada bezpiecznika.. . Jednak zerwałem plombę na jednej ze śrubek aby dostać się do środka.

 

gdy zacząłem w necie sprawdzać - kupiony w sklepie morele.net, ku mojemu zdziwieniu zauważyłem, że sklep daje 60 miesięcy a nie 2 lata gwarancji producenta. Zamierzam go zgłosić do naprawy gwarancyjnej. W myśl prawa zerwanie plomby nie oznacza utraty gwarancji - mam nadzieję, że będą to respektować.

 

Wyżej w wątku ktoś napisał, że jest możliwość załatwienia naprawy gwarancyjnej w ciągu 14 dni - chętnie skorzystam z takiej drogi, poproszę zatem o pomoc.

 

pozdrawiam 

 

// Wydzielam jako nowy temat

// Cinomatic

cinomatic
komentarz
komentarz

No nie wiem czy uznają Ci gwarancję... jednak to nie plomba komputera że każdy podzespół ma jeszcze swoją gwarancję.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.