x-kom hosting

Problem z mikrofonem we sluchawkach.

Narodowiec123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

 

Mam poważny problem ze słuchawkami Sharkoon Shark Zone H40. Kupilem je chyba w marcu i używalem przez kilka tygodni do grania w Csa z kumplami. Gdy sie znudziła mi gra, odstawiłem słuchawki na półkę i używałem ich poprzez podpinajac do tabletu i słuchając muzyki. Wszystko piękne do momentu gdy chciałem znowu pograc z kumplami (ostatnio gralem ze znajomym pod koniec maja i mikrofon byl git).Okazało się że słuchawki działają lecz mikrofon nie. Dodam że te słuchawki sa podświetlane i jak wszystko bylo sprawne to mikrofon też się świecił jak był włączony. Tutaj jest taka sytuacja , że słuchawki są dobrze podpięte (wraz ze mikrofonem) , jest włączony mikrofon a się nie świeci. Robiłem test dzwięku i nic nie słychać, pogrzebałem coś w necie, pozmienialem ustawienia dżwięku i rownież nic. Podłączyłem do innego komputera i cisza podczas nagrywania dżwięku. A co jest najlepsze w tym wszystkim to, to że nie rzucałem nimi nic a nic. Kabel jest cały. Sluchawki działają a mikrofon nie.

Proszę o pomoc,bardzo mi zalezy na jakis poradach jak to naprawic, bo nie wydalem tyle pieniedzy na kilka sesji pogrania z kumplami.

 

Dzięki za wszelaką okazaną mi pomoc.

Pozdrawiam.

Ps. Przepraszam za drobne błędy językowe. :)

Edytowane przez Narodowiec123

szagus
komentarz
komentarz

Może po prostu mikrofon jest uszkodzony, ja bym próbował gwarancji.

Narodowiec123
komentarz
komentarz

Jak nie bedzie innego sposobu to pewnie sproboje na gwarancje. Tylko jakim cudem skoro na kablu i na mikrofonie nie ma ani ryski??

 

Thx za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.