x-kom hosting

Samsung Galaxy S2

chic4en
utworzono
utworzono

Cześć. Chciałbym kupić mamie na urodziny pierwszego smartfona i wymyśliłem Samsunga S2, znalazłem na allegro za 160zł (podobno z orange) ale nie mam pewności czy to podróbka czy oryginał, ktoś mógł po prostu kupić pudełko z instrukcją. Chciałbym aby to był udany prezent a nie szmelc, może jestem przewrażliwiony ale ponoć tyle podróbek jest. Sam już nie wiem, dlatego proszę o radę.

 

dzięki.

DiMateo
komentarz
komentarz

Daj linka najlepiej

 

chociaż to już bardzo stary telefon i taka cena jest możliwa

promek123
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem na allegro jest jakiś regulamin i nie ma tam zbytnio fałszywek.Jeśli ktoś by cię oszukał to są jakieś kary pieniężne , ale nie wiem czy to prawda.Wydaje mi się,że ten samsung to orginał,bi nie pisałby najpewniej gdzie można go zobaczyć i jest możliwość odbioru osobistego.

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź czy IMEI telefonu zgodny z pudełkiem. Do tego niech pokaże zainstalowane aplikacje, modele od Orange miały brandowane aplikacje typu Mój Orange.

By to jako tako chodziło trzeba będzie wgra jakiś lekki CustomROM i tak.

DiMateo
komentarz
komentarz

Jak na moje oko telefon wygląda ok, cena dobra, wiec ja bym kupował

chic4en
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi. Chyba kupię ale pojawił się nowy problem, napisałem do tej osoby i dowiedziałem się że bateria raczej wymaga wymiany a to mi nie pasuje bo wolałbym żeby bateria była w dobrym stanie. Trochę już mnie to irytuje, myślałem by kupić nowy S2 ale nie ma opcji dostawy z polski (przynajmniej na allegro). Tak jak pisałem to na prezent ma być, taki pierwszy smartfon. Nie znam żadnego lepszego modelu w tej cenie, no może lg f60. Może jakiś Huawei?

Youki
komentarz
komentarz

Trudno wymagać, by bateria była w stanie dobrym, szczególnie jeśli nigdy nie była wymienana, a urządzenie ma 5 lat

Youki
komentarz
komentarz

Wymienisz, trzeba odkleić tylne plecki, baterie i nową dać, przykleić plecki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.