x-kom hosting

Sprawdzenie logów, itp.

Diamencik
utworzono
utworzono

Tak przy okazji dodam, bo tam to chyba zły dział. Heja! Ponownie jakiś błąd, sam już nie wiem. Ostatnio odpaliłem sobie jakiegoś darmowego streama z meczem, bodajże, nagle zacięło mi przeglądarkę i się zaczęło, chyba od tego :| Komputer jakoś dziwnie chodzi, jest tak jakby nieco spowolniony, klatki w grach spadły o dziesięć, dwadzieścia, to dużo w przypadku sprzętu bez karty graficznej. W Cs'ie było po 100 klatek, gra chodziła płynnie, teraz mam od 50 do 70 maksymalnie i nie widać tej płynności w rozgrywce. Ponadto korzystając z przeglądarki często się zawiesza na moment, jakieś braki odpowiedzi, strasznie denerwujące. Sprawdzałem komputer pod kątem złośliwych oprogramować, aczkolwiek nic nie znalazłem, nic nie pobieram, nasłuchiwań też nie ma. Co jakiś czas czyszczę sobie ccleanerem, nawet sprawdziłem go combofixem i dalej nic konkretnego, a komputer nadal taki sam. Dodam, że zużycie procesora CPU i ram jest w normie. 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

Nie widzę tu żadnej infekcji.

 

Tylko kosmetyka:

Uruchom FRST. NA klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+Y.Otworzy się Notatnik - wklej do niego:

HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer: Ograniczenia <======= UWAGA


HKU\S-1-5-21-299717452-2456022711-1550593243-1000\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer: Ograniczenia <======= UWAGA
S3 catchme; \??\C:\ComboFix\catchme.sys [X]
R3 FairplayKD; \??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys [X]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\MTA San Andreas 1.5\Uninstall MTA San Andreas.lnk
EmptyTemp:


Na klawiaturze naciśnij jednocześnie CTRL+S. W FRST kliknij na Fix (NAPRAW).

 

======================================


 

Cytuj

 

Error: (06/14/2017 09:06:04 PM) (Source: Ntfs) (EventID: 55) (User: )
Description: Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się do użytku.
Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie \Device\HarddiskVolumeShadowCopy8.

Error: (06/14/2017 07:00:52 PM) (Source: Ntfs) (EventID: 55) (User: )
Description: Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się do użytku.
Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie \Device\HarddiskVolumeShadowCopy8.

Error: (06/13/2017 05:46:39 PM) (Source: Ntfs) (EventID: 55) (User: )
Description: Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się do użytku.
Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie \Device\HarddiskVolumeShadowCopy8.

Error: (06/13/2017 04:29:24 PM) (Source: Ntfs) (EventID: 55) (User: )
Description: Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się do użytku.
Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie \Device\HarddiskVolumeShadowCopy8.

 

Tak częste takie errory sugerują, że dysk twardy jest uszkodzony.

Ale to sprawa nie do tego działu forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.