x-kom hosting

Jaką obudowę wybrać?

Yolo909
utworzono
utworzono

Cześć chcę wymienić moją obudowę SPC M20 gladius na coś innego i lepszego . Budżet na obudowę to 180zł . Chciałbym żeby obudowa miała filtry antykurzowe oraz beznarzędziowy montaż dysków. Mam tutaj kilka które przypadły mi do gustu ponieważ SPC jest zbyt agresywna. I może coś z tego byście mi doradzili :  

Myślałem nad RG2W lecz nie wiem czy napęd przy tej maskownicy s przodu ładnie będzie wyglądał? a tak średnio mi się podoba. A nie mam nie wiadomo jakie budżetu i nie chce nie wiadomo ile przepłacać . Lecz tak żeby moje podzespoły się tak nie grzały jak jajecznica. 

 

SPC RG1W

SPC RG1

Zalman Z3 Plus

Zalman R1

Zalamn Z1 Neo

Genesis Titan 550Plus

Corsair Carbide Serie 88r 

Corsair Spec-M2

 

Jest tu kilka taki obudów w tym przedziale cenowym lecz nie wiem czy warte swojej uwagi. Jak mówiłem nie chce dawać 250 za obudowę bo nie będę robił kompa do gamingu. Pozdrawiam 

 

 

bemol911
komentarz
komentarz
43 minuty temu, Yolo909 napisał:

Myślałem nad RG2W lecz nie wiem czy napęd przy tej maskownicy s przodu ładnie będzie wyglądał?

 

Tak to wygląda.

 

https://drive.google.com/file/d/0B2bceb2BGTuzMVd6OFpWSWd5MUU/view?usp=sharing

 

do jakiego zestawu ma być ta obudowa ? 

Yolo909
komentarz
komentarz

Taki mam aktualnie sprzęt 

 

1. Karta Graficzna GTX 950 STRIX 2GB

2. Płyta główna Gigabyte GA-B85M-HD3

3. Pamięć ram GoodRam 6GB

4. Chłodzenie CPU SPC spartan LTH1012

5. Zasilacz SPC Vero L2 500W

6. Nagrywarka Asus

7. Procesor Intel core i3 4160 3.6GHz

8.Dysk SSD Goodram 120GB CX300

9 Dysk twardy 2x 1tb Toshiba 7200obr 64mb 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.