x-kom hosting

Czy to uszkodzona matryca?

frodo007
utworzono
utworzono

IMG_20170614_130046.thumb.png.2a7068e8eee8ea4e15a5897406d4890f.pngWitam, jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o takie sprawy, więc bardzo proszę o pomoc. Dzisiaj laptop (acer aspire 5552G) upadł mi na ziemię z około 0,5m i teraz ekran wygląda tak jak na załaczonym zdjęciu. Wszystko normalnie działa, mogę otwierać programy itp, tylko dolna część ekranu tak wygląda. Czy to może być coś z matrycą? Jeśli tak to ile orientacyjnie kosztuje naprawa?

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Na pierwszy rzut oka wygląda to tak jakby taśma matrycy była naruszona, naderwana, ciężko powiedzieć cokolwiek więcej z tej perspektywy. Można kupić nową lub używaną taśmę, orientacyjne ceny znajdziesz na aukcjach.

Sobiepan
komentarz
komentarz

najprościej podepnij laptopa pod zewnętrzny monitor bądź tv, jeśli na zewnętrznym ekranie też pojawią się takie szumy to uwalona grafika a jeśli nie to coś nie halo z matrycą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.