x-kom hosting

Huawei P8 Lite na umowę ?

Krymi
utworzono
utworzono

W jakiej sieci najlepiej wziąć telefon huawei p8 lite na kartę ? Chciałbym, żeby doładowanie comiesięczne nie przekraczało 40zł.

 

 

Youki
komentarz
komentarz

A dlaczego akurat ten, dość leciwy już model?

Krymi
komentarz
komentarz

Wygląda fajnie, aparat spoko. Chcę wydać max 400zł na umowie 40zł/msc

Youki
komentarz
komentarz

Nie myślałeś o tym, by telefon dokupić osobno a wziąć jakąś ofertę No-Limit na karte u operatora pokroju Mobile Vikings?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Hmm to tak podrożało...? ja jakoś 2 lata temu brałem abonament w play'u (w salonie jest taniej niż u nich na stronie www...) i wziąłem ten telefon za jakieś 170zł przy abonamencie 35zł na 2lata. 

Krymi
komentarz
komentarz

No nie mam póki co 700-800zł na telefon (podobnej klasy jak huawei), a poza tym i tak muszę doładowywać co miesiąc kartę, żeby dzwonić itp.

W playu mogę wziąć na 24miesiące 40zł/msc za 270zł. Tylko czy można będzie zaktualizować u niego androida na 6.0 ? Bo czytałem na jakimś forum, że huawei p8 lite z play nie da się zaktualizować androida.

 

 

A i jeszcze jedno bo zauważyłem negatywne opinie o huawei p8 lite, że użytkownikom się telefon wygiął. Czy takie coś podlega gwarancji i czy często występuje czy raczej raz na kilka tysięcy sztuk

krzysiuus
komentarz
komentarz

Wyginanie to uszkodzenie mechaniczne także gwarancja tego nie obejmuje... ale już naprawdę nie wiem co trzeba robić z telefonem aby go wygiąć... 

 

Krymi
komentarz
komentarz
51 minut temu, krzysiuus napisał:

Wyginanie to uszkodzenie mechaniczne także gwarancja tego nie obejmuje... ale już naprawdę nie wiem co trzeba robić z telefonem aby go wygiąć... 

 

 

Tylko, że wszyscy co o tym piszą to mówią, że przy ładowaniu baterii sam im się wyginał tak jakby "bateria pęczniała czy coś takiego"

krzysiuus
komentarz
komentarz

Hmm w moim przypadku nic się nie dzieje. Dobry znajomy ma dokładnie ten sam model co ja i też nic się nie skarżył.

 

Oczywiście nie zachęcam Cię do zakupu, tylko stwierdzam jak to wygląda w moim przypadku. Sam podejmiesz decyzję. 

Krymi
komentarz
komentarz

A odnośnie tej wersji 6.0 androida, podobno w play jest 5.0 i nie da się go zaktualizować czy to prawda ?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Tak jest 5.0.1 dokładnie. Nie wiem czy można aktualizować czy nie bo się tym nie zajmuje i mi to nie jest potrzebne. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.