x-kom hosting

Smartfon [900 zł]

RagnarPL
utworzono
utworzono

Część. Szukam nowego tel. do max 900 zł (nie chcę naciągać tej ceny :))

 

Cechy: dobry ekran 5.5 cała, wydajny, dobra bateria, w miarę dobre głośniki, solidnie zbudowany

Zastosowanie: muzyka, internet, facebook, jakieś gierki i aplikacje, ebooki

 

Interesuje mnie telefon nowy. Marka nie jest dla mnie ważna. Z góry dzięki za pomoc :)

promek123
komentarz
komentarz

Z nowych nie mam co polecić,ale z używanych możesz wybrać z allegro LG G4 h815. Ma on 3 ram, 6 rdzeniowy procesor, 32 gb pojemności, 16 mpx tył, przedni ma 8 mpx. Telefon ma 5,5''. Najlepiej poszukaj z gwarancja,bo w niektórych płyta szybko płyta główna . Jeśli byś się zdecydował na lg to spytaj sie czy sie nie przegrzewa,bo jeśli sie przegrzewa, oznacza to,że płyta jest na wykończeniu. Moim zdaniem tobi najlepsze zdjęcia z wszystkich telefonów, ma niezły głośnik, który nie zagłuszy się jak położysz na biurku,bo tylnia klapka nie jest prosta i fajnie układa się w ręku.

  • Dobra wypowiedź 1
piwot
komentarz
komentarz (edytowane)

Xiaomi redmi note 4 w pełni spełnia Twoje wszystkie wymagania ;)

 

ekran 5,5

Wydajnosć: Przy Twoich zastosowaniach nie powinien nawet zwolnić 

Bateria lekko 2dni na jednym ładowaniu, jak byś się nie starał to w jeden dzień nie rozładujesz

Głośnik - głośny, jakościowo bez szału

Budowa solidna, zwarta w metalowej obudowie

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz

Xiaomi redmi note 4

Xiaomi redmi note 4x

Xiaomi redmi note 4x pro 

To jest wszystko to samo czy jak?

Youki
komentarz
komentarz

Nie ale jak kupujesz z polskiej dystrybucji to szukaj model z procesorem Snapdragon 625 oraz pamięcią 3/32GB

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz

może ktoś polecić jakieś pewne źródło gdzie można nabyć ten telefon (jakiś sprawdzony sprzedawca)

piwot
komentarz
komentarz

W sklepach internetowych zapewne przekroczy Twój budżet, jeśli chcesz kupić w Polsce do 900zł poszukaj na allegro tak jak pisał kolega wyżej wersji snapdragon 3/32. Wybierz kogoś z dużą ilością sprzedanych i pozytywów, to bedzie dobry wyznacznik pewności przedawcy.

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz

A co sądzicie o Motoroli Moto X Style? Byłbym skłonny zrezygnować z wytrzymałej baterii, szybszego procka i dołożyć 100 zł na rzecz lepszego wyświetlacza, czystego androida i głośników stereo z przodu.

piwot
komentarz
komentarz

Kto Ci powiedział, że ta Motorola ma lepszy wyświetlacz? Ma wyższą rozdzielczość, owszem, ale jeśli nie grasz lub nie oglądasz VR na potęgę to Ci to nie potrzebne, a pamiętaj, że bateria nie dość, że słabsza to będzie musieć zasilić więcej pikseli.
Co do androida, to wystarczy odblokować bootloader i można instalować co Ci się żywnie podoba na Redmi Note.
Owszem, głośniki stereo to spory atut, ale czy to mogło by być decydujące?

To już Twoja decyzja ;)

  • Dobra wypowiedź 1
SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

Moim zdaniem powinieneś skupić się na 3 propozycjach, czyli : Xiaomi Redmi Note4, Lg G4 z rewelacyjnym aparatem, oraz Huawei P8/P9. Moto X Style mi osobiście nie podoba mi się pod względem wizualnym, co nie oznacza iż jest to zły smartfon, wręcz przeciwnie.

  • Dobra wypowiedź 1
RagnarPL
komentarz
komentarz

Zdecydowałem się na redmi note 4. Dzięki za pomoc :)

  • 1 miesiąc później...
RoOkie10
komentarz
komentarz

I jak Ci się spisuje redmi note 4 ? Pytam bo też jestem zainteresowany kupnem 

RagnarPL
komentarz
komentarz

Na pewno kupiłbym go po raz drugi :)

RoOkie10
komentarz
komentarz

A możesz podesłać specyfikację konkretnie Twojego modelu, bo mam dylemat między note 4x, a 4 :D

 

  • 2 tygodnie później...
Oxygen_pl
komentarz
komentarz

Bardzo dobry wybór, aczkolwiek mając na uwadze Lg G4 to jednak zdecydowałbym się chyba właśnie na niego z racji rewelacyjnego aparatu jakiego brakuje w Redmi Note. Najważniejsze jest jednak to, że póki co dobrze się sprawuje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.