x-kom hosting

ram do laptopa

cook12
utworzono
utworzono

Witam. Jestem nieszczęsliwym posiadaczem laptopa lenovo y510p i5-4200m 4gb ram ddr3 1600 mhz, gt755m. Gram w różne gry, ale najczęsciej w CS:GO, ostatnio z włączoną grą uruchomiłem menadżera zadań i mocno się zdziwiłem- z włączonym CS:GO i Chrome miałem 87% użycie pamięci fizycznej i 30% użycie procesora, więc przeszło mi przez myśl dokupienie jakiejś kostki RAMu. I z tym przychodzę do was: czy do płyty głównej Intel HM86 da się dołożyć jakąś kosteczkę? jeśli tak- czy mogę dokupić RAM z większym taktowaniem niż 1600mhz?

pozdrówka

PS:od razu uprzedzam- wiem, że to mało opłacalne, ale zmiana komputera póki co nie jest możliwa :)

Youki
komentarz
komentarz

Możesz dołożyć RAM, ale taktowanie max 1600 MHz.

cook12
komentarz
komentarz

a taki 8gb dużo zmieni, czy raczej wrzucę 200 zł w błoto? :)

Youki
komentarz
komentarz

8 GB do CS'a GO jest wystarczające. Jak chcesz mieć na dłużej spokój to dokup kostkę 8 GB do obecnej i tyle.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.