x-kom hosting

Niekontrolowane skoki pingu

Federox
komentarz
komentarz

Więc dziękuje za pomoc. Zgłoszę to do usługodawcy. Tylko co jeśli przyjadą i akurat będzie dobrze? Mam im pokazać wtedy screeny?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Tak, screeny się przydadzą. Nie odłączaj od prądu tego routera, niech ciągle chodzi aż przyjdą technicy.

  • 2 tygodnie później...
Federox
komentarz
komentarz

Opisałem im wszystko ładnie, wysłałem wszystkie screeny, ale przecież "wszystko jest dobrze"...

Spoiler

email1.png.8778958b9d35d14af5fa18cfa108bac9.png

Spoiler

email2.png.898e1bd11fdab599e2a4875a109d7757.png

Spoiler

email3.png.42319a8488bf07115084caedcd787dfe.png

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Skoro na kablu jest wszystko w porządku, a metr od routera każde urządzenie wifi jakie podłączasz ma skoki ping powyżej 200ms to router jest uszkodzony.

 

Napisz im, że zamiast wklejać gotowe odpowiedzi, to niech jakiś obeznany w temacie człowiek zajął się tą sprawą. Bo jeśli każde urządzenie wifi podłączone do routera w odległości metra, pingując router ma skoki ping do 200ms to znaczy, że router szwankuje.

  • 2 tygodnie później...
Federox
komentarz
komentarz (edytowane)

Boże co za ludzie tam pracują. Opisuję im problem wysyłam im screeny, a oni wciąż to samo.

 

Spoiler

emial4.png

 

Edytowane przez Federox
  • 3 tygodnie później...
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Podziel się swoimi doświadczeniami z serwisem Inea także na innych forach. Taka reklama pomoże tej firmie podnieść profesjonalizm swoich pracowników.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.