x-kom hosting

[Ważne] Czy ten zasailacz będzie pasował do tego ?

ktośfajny
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy zasilacz Zasilacz SilentiumPC Vero M1 600W będzie psaował do płyty głównej : MSI B150M PRO-VDH D3 (MS-7982) (U3E1) ?

Wydaje mi się, że tak, ale chcę się upewnić

 
Edytowane przez ktośfajny

Youki
komentarz
komentarz

Będzie.

ktośfajny
komentarz
komentarz (edytowane)

=========================================================================================================================
Czy jeśli zasilacz ma złącze 6+2 pin to czy podłączy się do karty graficznej które ma złącze 8 pin?
Silentiumpc Vero m1 600w do karty : GeForce GTX 970 OC (nie jestem pewien jakie ma złącze, ale wydaje mi się, że albo 8 pin lub 6+2 pin)

==========================================================================================================================
 

Edytowane przez ktośfajny
Poprawianie nazwy karty graficznej
bemol911
komentarz
komentarz

Tak, będzie pasował. Ten zasilacz posiada dwa złącza 6+2pin. Wszystko masz w opisie. 

 

3 minuty temu, ktośfajny napisał:

Czy jeśli zasilacz ma złącze 6+2 pin to czy podłączy się do karty graficznej które ma złącze 8 pin?

 

Tak, podłączysz. 

ktośfajny
komentarz
komentarz

Okej, dziękuje bardzo! 

bemol911
komentarz
komentarz

Tak, pasuję. 

 

 

ktośfajny
komentarz
komentarz

OK

 

//Połączyłem tematy.

//bemol

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.