x-kom hosting

Mam smartfona LG K10 K420N

Gość
utworzono
utworzono

I mam w związku z tym pytanie, jak zwiększyć i czy się da zasięg sieci, bo gdzie tylko jestem ( a u córki 7 km od Torunia  mam dwie trzy kreski ) bo nie mam więcej jak trzy kreski na pięć możliwych ?

Youki
komentarz
komentarz

Widocznie w tym miejscu jest kiepski zasięg, daleka odległość od nadajnika lub urządzenie ma kiepską antene.

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli można zadać jeszcze jedno pytanie. Poprzedni smartfon oddałem żonie bo jej się zepsuł i kupiłem nowy, właśnie LG K10 K420N. I mam w związku z tym pytanie. Chodzi o SMS. Wszyscy mogą się do niej dostać w postaci napisania smsa tylko nie córka. Do niedawna mogła do zony pisać ostatnio od jakiś 4 dni nic od córki nie dochodzi. Syn jest w tym dość dobry więc skontrolował żony aparat i jest wszystko w porządku, ja pisałem i doszło, syn pisał i doszło itp. Lecz od córy nic nie dochodzi żadna informacja. Prosiłem aby odinstalowała kontakt żony i zainstalowała od nowa. Napisała potem do mnie że wysłała do żony SMS a on i tak nie doszedł. Cóż to może być, bo jednak do mnie pisze i ja odbieram, czemu do żony nic nie dochodzi ? Moze mi ktoś pomóc ?

I na koniec , mam włączone powiadomienie o odpowiedziach z Waszego forum ale nic nie przychodzi do mnie, dzisiaj wszedłem bo przypomnaiłem sobie że napisałem, inaczej bym nie wiedział że miałem odpowiedź, co jest nie tak ?

 

Edytowane przez Gość
Youki
komentarz
komentarz

Z innymi kontaktami na tym urządzeniu są też takie problemy?

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Na tym urządzeniu nie ma z innymi żadnego problemu. To też jest smartfon LG. Z innymi ma kontakt smsowy nawet córka wysłała jej smsa ze smartfonu córki swojej i doszedł a od niej nie dochodzą w ogóle. Córa dzwonić do zony może ale SMS nie dochodzą od niej.

 

Wybacz już syn zrobił. Po prostu nie wiem jakim sposobem zona to zrobiła ( sama nie wie ) ale dała kontakt SMS z córka do SPAMU.. Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje.

Edytowane przez Gość

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.