x-kom hosting

Wymiana boxowego chłodzenia [100-150zł]

Lvcky
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

Ostatnio 2 dni temu kupiłem nowy komputer.

Procesor: i5 7500

Obudowa: Silentiumpc pax m70 v2 

 

Z uwagi na fakt, że obudowa jest wygłuszana byłem przerażony hałasem po pierwszym uruchomieniu komputera, dlatego muszę zmienić chłodzenie na inne.

Chciałbym się dowiedzieć jaki hałas generuje boxowe chłodzenie intela, ale nie mogę nic wygooglować. Chciałbym się dowiedzieć jaka będzie różnica pomiędzy boxowym, a nowym.

Prosiłbym także o poradę jakie chłodzenie kupić, oraz pastę. Zależy mi tylko na ciszy. Wiadomo, podkręcać nic nie będę. 

Nie znam się na cenach ale nie chcę dać więcej jak 100-150 zł 

Pozdrawiam :)

Lvcky
komentarz
komentarz

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Tutaj porównywano różne boksowe chłodzenia Intela i AMD. To jeden rozdział większego artykułu

http://www.anandtech.com/show/10500/stock-cooler-roundup-intel-amd-vs-evo-212/6

Takie chłodzenie Intela, które ma maksymalnie prawie 3800 obrotów/min może wydawać hałas 46 db. Pewnie jak jest nowe, bo starsze to i głośniej może chodzić.

 

  • Dobra wypowiedź 1
Lvcky
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzisiaj wymieniłem chłodzenie, rzeczywiście kultura pracy zupełnie inna. Teraz przy kilku programach i przeglądarce mam 29-30 stopni. Także chyba się spisuje :)

 

Ta temperatura jest ok?

Edytowane przez Lvcky
bemol911
komentarz
komentarz
56 minut temu, Lvcky napisał:

Ta temperatura jest ok?

 

Tak. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.