x-kom hosting

[WYCENA] Lenovo y50-70

DamnGoodgamer
utworzono
utworzono

Witam, mam zamiar sprzedać swój obecny laptop, mogę prosić o wycenę?

 

Laptop zakupiony w jakimś sklepie typu media markt czy saturn, już nawet nie pamiętam, pierwszy właściciel od Q3-4 2015.

CPU: Intel Core i7-4710HQ 4C/8T + Intel HD 4600

GPU: NVIDIA GeForce GTX 860M - 4096 MB GDDR5

RAM: 16GB DDR3 1600 MHz kości 2x8

Dysk: SSHD 1TB + 8GB SSD-Cache

Matryca 15.6 16:9 FHD

Windows: brak, zostawiam sobie klucz do nowego komputera

 

Laptop jest w dość dobrym stanie, używany był bardziej jak desktop, podpinany pod ekran, klawiaturę itd. 

Z defektów wizualnych, obramowanie (plastik) wokół ekranu zrobiony na wysoki połysk, każdy wie jak widać na czymś takim rysy pod światło.

W dolnej pokrywie brak 2 z 12 śrub, nie czuć żeby obudowa się jakoś luzowała przez to, ale zawsze to defekt.

Wentylatory itd czyszczone w serwisie, pasty zmieniane w połowie marca tego roku. 

Ponoć zawiasy lubią się po prostu łamać w Lenovo, ale jak do tej pory oba działają bez problemu.

Razem z nim w zestawie oryginalny zasilacz, torba na laptopa Samsonite (bardzo solidne, metalowe zaczepy na pas) oraz podkładka chłodząca Glacier NC400.

Ekran nie ma żadnych martwych pixeli ani dziwnych prześwitów, mam tą matową wersję, znajomy miał błyszczącą, wyglądało jakby ktoś świecił od dołu ekranu telefonem.

 

Jeśli pominąłem jakieś ważne informacje, proszę napisać, postaram się uzupełnić.

 

Ile mogę za coś takiego dostać?

Chciałbym poznać minimalną cenę za taki zestaw, wtedy od takiej ceny rozpocznę aukcję, oraz ile maksymalnie mogę wyciągnąć (odejmę od tego 200-300zł, bo pewnie się za tyle nie sprzeda, chciałbym to jednak wiedzieć, ponieważ będzie to część mojego budżetu na nowy PC).

Youki
komentarz
komentarz

1800-2100 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.