x-kom hosting

Problem z grami podczas łączenia przez WIFI

hardy34
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Zacznę od początku, aby było wszystko zrozumiałe i konkretne. Otóż wyjechałem za granice do Niemiec do pracy, pośrednik załatwił mi mieszkanie wraz z internetem. I mój problem polega na tym, że gdy podłączam do komputera adapter WIFI to internet mi działa, ale wszystkie gry, które potrzebują sieci typu League of Legends nie działają (wydaje mi się, że są nałożone jakieś blokady na router, nie wiem jakieś porty zablokowane, że nie mogę grać w te gry), lecz gdy używam kabla LAN to wszystko działa mi w jak najlepszym porządku. Dodam od razu na starcie, że nie mam możliwości zalogowania się do routera i korzystania z kabla LAN na dłuższą metę. Macie jakieś pomysły jak poradzić sobie z tym problemem? Z góry dzięki! :) 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki komunikat wyświetla się w grach ?

 

Poza tym upewnij się, czy masz odblokowane gry w firewall dla sieci publicznych, czy tylko dla prywatnych.

Edytowane przez MasterYoghourt
hardy34
komentarz
komentarz

W League of Legends nic sie nie dzieje, tzw: Stan logowania: "Uwierzytelnianie.." i tak cały czas, bez żadnych zmian, w metin2 przy logowaniu np wyskakuje komunikat "Błąd podczas połączenia" i nic sie nie dzieje.. Mam odblokowane gry w firewall dla publicznych 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W firewall musisz mieć dla tych gier zaznaczone obydwa pola.

hardy34
komentarz
komentarz

mam zaznaczone obydwa pola i nadal nic :(

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.