x-kom hosting

Słaba głośność w laptopie

modus
utworzono
utworzono

witam, mam następujący problem. Posiadam laptop Lenovo ideapad 510s, Windows 10. Jest to mój drugi laptop i w momencie gdy włączyłem na nim np. pierwsze filmy na YT od razu "rzuciło mi się w uszy" że dźwięk jest dużo słabszy niż w moim starym laptopie. Instalowałem najnowsze sterowniki, bawiłem się w ustawieniach Windowsa i nic. Dopiero po zainstalowaniu dodatkowe programu o nazwie Letasoft Sound Booster byłem w stanie wykrzesać z moich głośników dodatkową moc która była w pełni zadowalająca już przy 200% z 500 % jakich oferuje ten program. Niestety jego wersja Trial skończyła się i problem powrócił. Wie ktoś może jak za pomocą ustawień systemowych zwiększyć tą głośność albo znacie podobny, w pełni darmowy program do tego który wymieniłem ?? Pozdro

modus
komentarz
komentarz

Dzięki, działa, ale co kilka minut trzeba klikać OK żeby dalej działał, trochę irytujące na dłuższą metę. Może coś w pełni darmowego bez tego typu przeszkód ? A najlepiej jakaś rada żeby zrobić to bez tego typu programów. 

franczakr
komentarz
komentarz

Tu trochę wątpliwa metoda, ale może podziała https://www.youtube.com/watch?v=oDplLI2LtsU

A tu masz spis tego typu programów, jednak nie powiem ci które są darmowe a które płatne, gdyż w przeciwieństwie do 2 powyższych ich nie testowałem.

 

modus
komentarz
komentarz

Niestety nie ma u mnie w ustawieniach tych opcji. Poradziłem sobie już w taki sposób że znalazłem starszą wersję skrakowanego Letasoft Sound Boostera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.