x-kom hosting

windows 10 64-bit

Andrzejos
utworzono
utworzono

Cześć, nie mam już siły szukaniem rozwiązań problemu w google czy na innych forach dlatego postanowiłem poprosić o pomoc Was. Pomogliście mi już w wielu sprawach więc mam nadzieję iż teraz będzie podobnie :)

 

Problem generalnie dotyczy błędu przy próbie zainstalowania nowej aktualizacji systemu (2017-05 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1607 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4019472) 

1) jestem zalogowany na sowim koncie (logowałem się również jako administrator i nic nie pomagało)

2) Ustawienia -> Aktualizacja i Zabezpieczenia -> Windows Update -> pobieram daną aktualizacje 

3) Aktualizacja po kilku minutach pobiera się do 100% i komputer zawiadamia mnie o ponownym uruchomieniu PC w celu instalacji aktualizacji. Ok uruchamiam ponownie kompa. Wyskakuje niebieskie tło i napis "Przygotowanie systemu Windows, Nie wyłączaj komputera, następnie (nie pamiętam jaki napis) ale pojawia się procent pobranej aktualizacji 5% ,10%, 15%, 16%, 20%.... i dupa komputer staje na 20% uruchamia się ponownie (wyskakuje czarny ekran, potem bios) na końcu najgorsza wiadomość "Nie można było ukończyć aktualizacji, Wycofywanie zmian, Nie wyłączaj komputera. 

Ktoś miał podobny problem i mógłby pomóc ?? Jeżeli potrzebne będą parametry pc to napiszcie, to wrzucę :)

Windows 10 jak coś kupiony z Allegro, wcześniej nie miałem problemu z aktualizacjami, dopiero teraz....

Andrzejos
komentarz
komentarz
2 godziny temu, franczakr napisał:

Ale ja chciałbym pobrać tą aktualizacje :) chciałbym się dowiedzieć czy jest jakis sposób aby pozbyć sie mojego problemu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.