x-kom hosting

Windows 10 problem

kafejaxx44
utworzono
utworzono

Witam mam taki problem.

 

Bo ogólnie zrobiłem tak że wyłączyłem komputer a on sie zaczął auktalizowax i ja wcisnalem wyłącznik i na drugi dzien nic mi nie działało.

 

Nic nie działa zaden program ani przeglądarka nie chce się uruchomic. Co można z tym zrobic?

 

franczakr
komentarz
komentarz

Ustawienia -> Aktualizacja i zabezpieczenia -> Odzyskiwanie -> Uruchamianie zaawansowane -> Uruchom teraz

Po ponownym uruchomieniu będą widoczne Opcje odzyskiwania. Wybierz Opcje zaawansowane -> Przywróć poprzednią kompilację

Jeśli nie ma takiej opcji lub nie pomogło to możesz wybrać Przywracanie systemu jeśli masz stworzony punkt przywracania.

Jeśli nie to pozostaje Resetuj do stanu początkowego -> Zachowaj moje pliki

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Ok spróbuje

Nie działa

Mogę tylko zresetowac do ustawien domysnych a moje pliki zostaną. Tylko nie chce tego za bardzo. Inny pomysł?

kafejaxx44
komentarz
komentarz

HELP

franczakr
komentarz
komentarz
Dnia 6.06.2017 o 16:52, kafejaxx44 napisał:

Mogę tylko zresetowac do ustawien domysnych a moje pliki zostaną. Tylko nie chce tego za bardzo. Inny pomysł?

Możesz sformatować cały dysk xD

 

Jak zresetujesz to usunie ci wszystkie programy, wystarczy zainstalować od nowa, reszta plików powinna zostać.

(Jeżeli masz wystarczająco miejsca na dysku to duże prawdopodobieństwo, że cały Program Files przeniesie do Windows.old -> Program Files, dzięki czemu większość programów wystarczy przenieść do Program Files i będą działać (nie wszystkie))

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Instalacja na nowo odpada. Ja bym spróbował system przywrucic do czasu z przed akrualizacji

Tylko mam problem. Nic nie działa klikam i nic się nie uruchamia.
Dam zdjecie

franczakr
komentarz
komentarz
Dnia 6.06.2017 o 16:41, franczakr napisał:

Po ponownym uruchomieniu będą widoczne Opcje odzyskiwania. Wybierz Opcje zaawansowane -> Przywróć poprzednią kompilację

Jeśli nie ma takiej opcji lub nie pomogło to możesz wybrać Przywracanie systemu jeśli masz stworzony punkt przywracania.

Jak pisałem przy większych aktualizacjach system sam robi punkt przywracania i można do niego powrócić (1 opcja), a także można w dowolnym momencie samemu zrobić punkt przywracania i do niego powrócić (2 opcja)

W przypadku braku punktów przywracania pozostaje opcja 3:

Dnia 6.06.2017 o 16:41, franczakr napisał:

Jeśli nie to pozostaje Resetuj do stanu początkowego -> Zachowaj moje pliki

 

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Chodzi ze nie moge kliknąc na przywracanie systemu.

.f0f7735ea7e04771a793901c23027bd4.jpg

Otwórz przywracanie systemu. Klikam i klikam i nie uruchamia się

Jakiś błąd systemu. Da radę w inny sposób to włączyc? Np. Przez cmd?

kafejaxx44
komentarz
komentarz

Witam problem rozwiązany pomogła akrualizacji do windows 10 creators update

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.