x-kom hosting

Dual channel czy zwiększy wydajność ?

adi888
utworzono
utworzono

Witam, mój pc to:

 

- i3-7100

- gtx1050ti

- 8gb corsair 2133mhz (jedna kostka)

 

Problem jest taki że w GTA V mam dropy FPS z 60-70 fps do 25-30 i to nie jest zbyt przyjemna gra , pytanie do was czy jak dołożę drugą taką samą kostkę pamięci ram i będą pracowały w dual to pomoże ? Bo na yt ludzie na takim samym sprzęcie z kostkami 2x 4gb mają lepsze osiągi :/

Youki
komentarz
komentarz

Ciut zwiększy, bo do MP 8 GB na sensownych detalach w GTA v to ciut za mało, ale trzeba by te pomyśleć o wymianie CPU mimo wszystko.

adi888
komentarz
komentarz (edytowane)

PC niedawno był składany więc póki co nie chcę zmieniać CPU :/ A jeżeli to na jakie CPU w przyszłości popatrzeć ?

Edytowane przez adi888
Klamerz
komentarz
komentarz

Jaką masz płytę główną ?

adi888
komentarz
komentarz
Youki
komentarz
komentarz
6 godzin temu, adi888 napisał:

A jeżeli to na jakie CPU w przyszłości popatrzeć ?

I5/I7 6 lub 7 generacji,

adi888
komentarz
komentarz

Proszę mi jedno wytłumaczyć, jakim cudem temu gościu chodzi GTA V na danych detalach 2x lepiej niż mi ? I on posiada i3-6100 a ja i3-7100 

 

 

adi888
komentarz
komentarz

Hmm ?

plenar
komentarz
komentarz

gołym okiem tego aż tak nie widać :)

adi888
komentarz
komentarz

To czemu ten typek na starszym jeszcze procku o taktowaniu 3.7 ma lepszą wydajność ? :]

bemol911
komentarz
komentarz
3 godziny temu, adi888 napisał:

To czemu ten typek na starszym jeszcze procku o taktowaniu 3.7 ma lepszą wydajność ? :]

 

Procesor tutaj nie ma większego znaczenia, i3 6100 jest tylko trochę słabszy od 7100 (poniżej 10%).

adi888
komentarz
komentarz

No właśnie więc jakim cudem on ma 55-70 fps na ultra HD w detalach ultra z niektórymi wyjątkami a mi na tych detalach dropi do 30fps -,-

  • 2 tygodnie później...
adi888
komentarz
komentarz

Okey , rozwiązał się problem małej wydajności :D Odpowiedź znajdziecie w tym temacie -> 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.