x-kom hosting

Smartfon ~1800zl

Maraxus1442
utworzono
utworzono

Witam! Poszukuję godnego zastępcy mojego huawei p8 lite w kwocie max 1800zl. Chciałbym żeby telefon się nie zacinał, miał przyzwoity aparat,około 5", może być android jak i ios. Myślałem nad używką iphone 6s ale nie wiem gdzie kupować "pewniaki"gdyż już 2 razy się na używanych telefonach przejechałem. Dodam tylko że telefon będę kupował dopiero w środku wakcji więc ceny mogą się pozmieniać.

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Maraxus1442 napisał:

parat,około 5

Chodzi o aparat czy przekątną ekranu z tą liczbą 5? :)

Maraxus1442
komentarz
komentarz

5" - 5 cali przekątna ekranu. :)

Gdyby nie pewność zakupu od razu bym brał iphone 6s, lecz nie wiem za bardzo jak znaleźć pewną sztuke.

slivero
komentarz
komentarz

HTC 10 / S7 / P10 / Xaomi Mi 5 

Maraxus1442
komentarz
komentarz

A co sądzicie o xiaomi mi6? Wygląda bardzo elegancko i nawet może się podobać.

Youki
komentarz
komentarz

Soft EU już jest, jeśli nie przeszkadza Ci zakup za granicą to okej.

 

Nadia_90
komentarz
komentarz

Xiaomi mi5 - jest dostępny w polskich sklepach, masz tu na przykład http://electronics.waw.pl/xiaomi-mi-5-3gb64gb-high/14 

mi6 ciężko będzie znaleźć, raczej jeszcze nie ma, jedynie zakup z zagranicy wchodzi raczej w grę, ale ja bym nie ryzykowała. Mi5 też jest dobry, jak na swoją cenę to parametry super.

Besesumber
komentarz
komentarz

Xiaomi Mi 5 bardzo dobry telefon choć aparat szału nie robi i lepiej kupić w autoryzowanym sklepie niż coś nie sprawdzonego euro czy x-kom
Xiaomi otworzył ostatnio swój sklep ale ceny podobno zabójcze

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli masz kupować we wakacje to bierz MI6, stanie się bardziej dostępny, nie będziesz musiał się przejmować zakupem używki, do tego jest to obecnie najwydajniejszy smatfon, a z tego co widziałem kamera na prawdę daje radę i to wszystko w Twoim budżecie!

Dark_Moon
komentarz
komentarz
32 minuty temu, Besesumber napisał:

Xiaomi otworzył ostatnio swój sklep

No niestety to nie sklep tylko jedna lada na korytarzu gdzieś w Warszawie w jakimś centrum handlowym. Ceny są tam wysokie i czyni to z Xiaomi nieatrakcyjny telefon jeden z wielu do wyboru. Ci którzy to otworzyli chcą zarobić więc aby tanio kupić taki telefon pozostaje chiński hurtownik w internecie.

  • Dobra wypowiedź 1
Besesumber
komentarz
komentarz

Właśnie czytałem jedynie co to zobaczyć tam telefon na żywo

slivero
komentarz
komentarz

Ogólnie wybór flagowca to niełatwa sprawa. Każdy jest bardzo dobrym telefonem tak na prawdę. 

Besesumber
komentarz
komentarz

Każdy wybór nowego telefony to niełatwa sprawa :)

DiMateo
komentarz
komentarz

Ja proponuje LG G5

Maraxus1442
komentarz
komentarz

Jeśli znajdę za 1700zł iphone 6s w świetnym stanie, cały komplet to będzie to dobry zakup?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli odpowiada Ci iOS to tak.

 

  • Dobra wypowiedź 1
jukasz
komentarz
komentarz
Dnia 5.06.2017 o 15:18, Besesumber napisał:

Xiaomi Mi 5 bardzo dobry telefon choć aparat szału nie robi i lepiej kupić w autoryzowanym sklepie niż coś nie sprawdzonego euro czy x-kom
Xiaomi otworzył ostatnio swój sklep ale ceny podobno zabójcze

 

A dodatkowo Mi 5 jest bardzo wydajny jak na swoją cenę (w czołówce rankingu Antutu) http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-telefoniczny/smartfon/

Maraxus1442
komentarz
komentarz

Wezmę jednak tego iphone ze względu na to, że kupuje ten telefon na lata a z informacji które słyszałem gdzie nie gdzie ios utrzymuje płynność przez długi okres czasu. Ale mam jeszcze jedno pytanie - moglibyście dac jakieś wskazówki jak kupować iphone, co sprawdzić po kupnie? Albo jakiś sprawdzony sprzedawca? Żeby nie okazało się że kupiłem jakiegoś trupa z bebechami innych trupów albo jakieś chińskie g****, bo w końcu nie o małe pieniądze tu chodzi.

Youki
komentarz
komentarz

Imei, czy blokada icloud ściągnięta, z konta wylogowany, działanie wi-fi itp.

  • Dobra wypowiedź 1
Maraxus1442
komentarz
komentarz

Rozumiem. Dziękuję bardzo za pomocne wskazówki. :)

Erniks
komentarz
komentarz (edytowane)
Dnia 5.06.2017 o 11:50, Nadia_90 napisał:

Xiaomi mi5 - jest dostępny w polskich sklepach, masz tu na przykład http://electronics.waw.pl/xiaomi-mi-5-3gb64gb-high/14 

mi6 ciężko będzie znaleźć, raczej jeszcze nie ma, jedynie zakup z zagranicy wchodzi raczej w grę, ale ja bym nie ryzykowała. Mi5 też jest dobry, jak na swoją cenę to parametry super.

mi5 spoko jest, za taką cenę po jakiej można go dostać to telefon rewelacyjny jak dla mnie, teraz xiaomi można dostać w wielu sklepach to już nie te czasu, że trzeba było szukać po zagranicznych sklepach :D w tych x-komach itd nie zawsze można znaleźć dany model, ten sklep electronics.waw.pl sprawdzony? skądś kojarzę

Edytowane przez Erniks
promek123
komentarz
komentarz

Ja bym ci polecił LG G4 nawet z allegro. Jest to telefon,który ma 5,5''.Ma 6 rdzeniowy procesor i 3 gb ramu. Pamięć wewnętrzna wynosi 32 gb. Tylni aparat ma 16 mpx ,a przedni 8 mpx. Ma lepsze parametry niż LG G5,G6,G4C ITP.

AntekM
komentarz
komentarz

Tez jestem za LG G4, albo XPowerem którego używam. Wg mnie w telefonie w 2017 najważniejsza jest bateria, a w Xpowerze utrzymuje mi się do 3 dni, co w iPhonie jest nie do pomyślenia.

SerwisKomputerowy
komentarz
komentarz

W tym budżecie możesz spokojnie myśleć o LG G5 zamiast starszej wersji G4, nie widzę także sensu dopłacać do iPhona który tak na dobrą sprawę poza bardzo dobrym wykonaniem nie oferuje kompletnie niczego. P10 z nowych modeli też nie dostaniesz w tym budżecie, celowałbym w Huawei P9 lub szukał Galaxy S7.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.