x-kom hosting

Internet radiowy

Adain
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie,

Wiem, że mamy rok 2017 jednak ja nadal śmigam na internecie 1Mb od orange (dawniej neostrada) ponieważ nic szybszego mi po kablu nie dochodziło. Oczywiście zapewniano mnie o nowych nadajnikach w okolicach które pozwoliłby zwiększyć prędkość internetu ale przez 4 lata się nie doczekałem. Czas na zmiany. W moich okolicach mam dostawcę internetu radiowego. Do nadajnika miałbym około 3,5km w linii prostej. Chciałbym wziąć opcję 15Mb. Ponieważ nigdy nie interesowałem się internetem radiowym z uwagi na brak zaufania, mam pytanie. 
Jakie macie opinie o internecie radiowym? Czy odległość 3,5km w linii prostej to dużo? Patrząc na mapę nie widziałem zbyt wielu przeszkód. Z uwagi na odległość na ile mniej więcej Mb mógłbym liczyć? Obstawiam, że przy takiej odległości na 15Mb nie mam co marzyć.

Edytowane przez Adain

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Zapytaj się ich lepiej ile ci gwarantują szybkości.

Edytowane przez MasterYoghourt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.