x-kom hosting

Myszka do cs go

Maniek112232
utworzono
utworzono

witam jak w tytule mysz głównie do cs, używam palmgrip cena do ok 250 zł moja podkladka roccat taito używam 400 dpi na oku mam któraś z zowie lub logitech g403 prodigy która lepsza i dlaczego a może macie coś lepszego w tej cenie.

Besesumber
komentarz
komentarz

Logitech się nadaje zobacz zobacz jeszcze Zowie FK1/+ lub Deathaddera od razera

piwot
komentarz
komentarz

Tutaj liczą się indywidualne preferencje, między takim g403 a powiedzmy EC2-A jeśli chodzi o sensor nie odczujesz różnicy, ale kształt już gra rolę, ciężar, kolor itd. ludzie mają różne wymagania.
Kolejną rzeczą jest wielkość Twojej dłoni. 
Musisz sprecyzować wymagania.

Maniek112232
komentarz
komentarz

to może tak 

§ Budżet:ok 250 zł 
§ Jakiej myszki obecnie używasz:a4tech bloody v8m
§ Jaką masz obecnie podkładkę: roccat taito mid size
§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 400/800 ale prawie zawsze 400
§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ok 35
§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Głównie Cs:GO czasami lol
§ Ile przycisków używasz w myszce:w obecnej myszce wszystkie czyli 4 plus scroll nie liczę przycisków do zmiany trybu.
§ Chwyt: głównie palm czasami finger
§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1/2/2
§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:ok 15 cm
§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: w obecnej sensor szwankuje

§ i czy modele zowie różnią się tylko kształtem ?

  • 3 tygodnie później...
ataqu
komentarz
komentarz

Powinieneś spróbować DM1 Pro S, z Taito tak średnio się zgrywa (dziwny feeling), ale strzela się spoko.

Możesz też się zastanowić nad Rivalem 300, do palma to wciąż jedna z lepszych opcji.

Maniek112232
komentarz
komentarz (edytowane)

moim faworytem jest właśnie rival 300 , któraś zowie i logitech g403 ale nie wiem którą wybrać 

Edytowane przez Maniek112232
ataqu
komentarz
komentarz

Rival będzie git, bardzo wygodna do palma. Jednak na Taito jest ciut za wolna (jeśli lubisz szybkość)

DM1 Pro S powinna być na styk, jeśli masz ok 19 cm od nadgarstka. Ślizga się dużo lepiej, jest symetryczna i dlatego jakoś lepiej mi się nią manewruje.

Besesumber
komentarz
komentarz

Rival 300 też jest dobrą myszką

Maniek112232
komentarz
komentarz

Mam pytanie odnośnie rival 300 czym różnią się te 2 modele http://www.euro.com.pl/myszy/steelseries-rival-300.bhtml?from=ceneo&p=269.00&cr=0&t=20170622-2323&1098358

https://www.morele.net/mysz-steelseries-rival-300-silver-62350-809389/?gclid=CjwKEAjw1a3KBRCY9cfsmdmWgQ0SJAATUZ8bEMNb0RKTLPrOL3qnit9AA_MFU516TbpyWf3noS1ylxoCNQ_w_wcB&gclsrc=aw.ds dlaczego jedna kosztuje 200 a druga 270?? czy jedyne co je różni to kolor ? 

Plus czy te boczne gumy nadal się tak ścierają jak kiedyś bi słyszałem ze jeżeli oto chodzi to jest masakra

ataqu
komentarz
komentarz

to dwa różne sklepy ;) boczne gumy zostały poprawione w wersji z dopiskiem "300" (jak spartanie hehe) i juz sie tak nie ścierają.

O dziwo wersja silver powinna być droższa :o

Maniek112232
komentarz
komentarz

czyli obie mają poprawione gumy ?

ataqu
komentarz
komentarz

tak, nie są idealne (nie lubię osobiście takiej faktury, da się grać, ale imo lepiej gdy powierzchnia jest jednolita). Co najważniejsze - nie ścierają się (albo znacznie wolniej).

PS Kolega ma nawet Rivala zwykłego i u niego nie ma efektu "topienia się" gum.

 

Maniek112232
komentarz
komentarz

która jest lepsza któraś  zowie czy rival 300 ??

 

 

Maniek112232
komentarz
komentarz

?

ataqu
komentarz
komentarz (edytowane)

Zowie to bardzo proste myszy, ale to się sprawdza

Masz wiele modeli, kazdy skierowany do innej dloni i innego chwytu

Więc jak chcesz taniej i trzymasz palmem, ew. duze dlonie i palmo-claw to weź Rivala.

Jak masz hajs to dolozenie do Zowie jest lepsza opcja. Jedyny "zgrzyt" (nie dla wszystkich) to twarde klawisze, nie wszystkim podoba sie rolka, przyciski boczne niekiedy maja za duzy dystans do wciśnięcia

Edytowane przez ataqu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.