x-kom hosting

Wymiana chłodzenia CPU

Ucho909
utworzono
utworzono

Cześć pisze w sprawię ... 2 dni temu w te upały co były to chyba był powód popsucia się mojego chłodzenia od Silentium PC Spartan 3 ponieważ wiatrak nie chodzi odłaczałem czyściłem cały radiator i nic nie rusza się .. a kumputer bez tego nie może chodzić. Ostatnio dostałem znaczy kupiłem o to te chłodzenie marki  Be quiet! Cooler CPU Pure Rock Silim BK008 ... czy to był dobry wybór i czy wystarczy na moją i3 lecz w przyszłóści wymiana na i5 lub i7  i niechiałbym znów wymienić z powodu że nie będzie wystarczający dla jednego z tych procków. A od Silentium już nic nie chce... Dobry wybór? a jaką pastę polecacie na pastę mogę dać maks 20zł ... I jak ją najlepiej nakładać i czy montowanie jest trudne? ostatnio mi taki jeden ziomek robił i mnie przy tym nie było ... 

cinomatic
komentarz
komentarz

Chłodzenie da radę a Ty szukaj  pasty MX-2

gtr76
komentarz
komentarz

Pure Rock Slim wystarczy do cepów z zablokowanym mnożnikiem, lub do leciutkiego OC.

Jak kolega cinomatic napisał szukaj MX2/4, lub ewentualnie BQ DC1.

 

NiceKillah
komentarz
komentarz

Ewentualnie Hydronaut od miśka.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.