x-kom hosting

Doradzicie jaki RAM do tego zestawu

Grimmeky
utworzono
utworzono

Moje pytanie jest takie czy warto dać 16 Gb ramu (bo o tym myślałem)do tego zestawu, bardzo proszę o podpowiedź i o modele jakie dokupić jeżeli się opłaca.
 

MSI Z77A-G43 Intel Z77 LGA 1155
Intel CORE i5-3470 3,2GHz BOX 6M LGA1155
Sapphire Radeon HD7970 OC 3GB DDR5 384bit (1000/5800)
SilentiumPC Deus G1 600W 80 BR

 

P.S.Mam jeszcze laptopa Asus R500V z płytą główną K55VM, kość która siedzi to samsung PC3-12800-11-10-F2 (oznaczenie), DDR3 4GB, 1.50V. Poradzicie mi czy lepiej wymienić na dwie jakieś nowe czy dokupić do tej jakoś inną bo jak szukałem tego konkretnego modelu pamięci to tylko zagranicą można ją dostać (może nie umiem szukać), do niego również szukam pamięci. Bardzo mi zależy aby ktoś coś napisał na temat pamięci do niego.

Z Góry dziękuje za odpowiedzi. 

 

(Bardzo proszę o konkretną odpowiedz tylko ramu szukam,, anie jak na innym forum ktoś mi doradził "kup sobien nowy procesor" nie szukam procesora tylko pamieci :(()

slivero
komentarz
komentarz

Czy warto hmmm zależy do czego głównie używasz komputera. 

 

12 minut temu, Grimmeky napisał:

P.S.Mam jeszcze laptopa Asus R500V z płytą główną K55VM, kość która siedzi to samsung PC3-12800-11-10-F2 (oznaczenie), DDR3 4GB, 1.50V. Poradzicie mi czy lepiej wymienić na dwie jakieś nowe czy dokupić do tej jakoś inną bo jak szukałem tego konkretnego modelu pamięci to tylko zagranicą można ją dostać (może nie umiem szukać), do niego również szukam pamięci. Bardzo mi zależy aby ktoś coś napisał na temat pamięci do niego.

 

KLIK

Grimmeky
komentarz
komentarz (edytowane)

Komputera głównie używam do grania, bardzo dziękuje slivero za link do pamięci do lapka nie mogłem znaleźć a bardzo mi zależy na kupnie pamięci do niego.

Edytowane przez Grimmeky
Youki
komentarz
komentarz

Jak masz teraz 8 GB to zostaw. Do tej konfiguracji to wystarczająca wartość.

Grimmeky
komentarz
komentarz

Dziękuje za odpowiedz i poradę.

 

P.S. Tak odbiegając od tematu już, żeby nie zakładać nowego tematu może dysk SSD sobie kupić bo nie posiadam a kiedyś mi ktoś doradzał zakup??

Youki
komentarz
komentarz

W grach wydajności nie zwiększysz, ale komfort codziennego użytku będzie nieporównywalny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.