x-kom hosting

Mam Problem z kupnem...

TadzikDzik
utworzono
utworzono

Witam mam pewien mały problem. Do niedawna mój komputer mi wystarczał aczkolwiek mam go od 2011 ,i od tamtej pory nic nie wymieniałem działał cudo :) 

lecz ostatnio moi ,,koledzy'' zaczęli grać w bardziej wymagającą grę jaką jest GTA V , mój komputer zawsze służył mi do nauki i do raczej mało wymagających gier takich jak CS:GO czy Garry's Mod , a wiec zakupiłem tą ,,bardziej wymagającą'' grę. Pograłem tak dosyć i wszystko działa cacy lecz po jakiś 30 minutach grania komputer po prostu się dławi . FPS'y spadają do 1 w niektórych momentach gra potrafi się wyłączyć. Sprawdziłem o co chodzi ,i myślę że to za mało ramu . Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jakie kości mam kupić ? 

 

Operating System
    Windows 10 Home 64-bit
CPU
    Intel Core i3 550 @ 3.20GHz    38 °C
    Clarkdale 32nm Technology
RAM
    4,00GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Motherboard
    Gigabyte Technology Co. Ltd. H55M-S2H (Socket 1156)    35 °C
Graphics
    Philips 192E (1366x768@60Hz)
    2047MB NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (MSI)    34 °C
Storage
    465GB Hitachi HDS721050CLA362 ATA Device (SATA)
Optical Drives
    TSSTcorp CDDVDW SH-S223C ATA Device
Audio
    Realtek High Definition Audio

--------------------------------------------------------------> do 250 zł :) 

Klamerz
komentarz
komentarz (edytowane)

Twoja płyta obsługuje ram max 8gb. Możesz sprzedać swoje ramy i kupić 2 x 4gb DDR3 np. https://www.x-kom.pl/p/257726-pamiec-ram-ddr3-crucial-8gb-1600mhz-ballistix-sport-sr-cl9-2x4096.html lub poszukać używanych na allegro : https://allegro.pl/kategoria/ddr3-dimm-pc3-12800-1600mhz-i-szybsze-63028?price_to=220&ilosc-mb-do=8777&ilosc-mb-od=7777&offerTypeBuyNow=1&buyUsed=1&string=2 x&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-ele-1-5-0511

Jednak przyczyną małej wydajności może być również procesor, możesz pomyśleć nad modernizacją. 2 GB pamięci karty graficznej też może być niewystarczające.

Wszystko zależy jaki masz budżet.

 

Edytowane przez Klamerz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.