x-kom hosting

Bluescreen win7 i win10

xblacky
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

2 tygodnie temu postanowiłem zrobic format komputera, zainstalowałem Windows 7 i co kilka dni pojawiały mi sie blue screeny, ale było to bardzo sporadyczne, wiec sie tym nie przejmowałem. Od jakiegoś czasu narzekałem na głośna prace komputera (od kilku miesięcy), wiec zamówiłem nowe chłodzenie i dzisiaj zamontowałem je do komputera. Przez 3-4h bluescreen pojawił mi sie 3 razy, praktycznie bez szczególnego obciążania komputera. Myślałem, ze wina leży po stronie systemu, wiec postanowiłem zaktualizować go do 10. Niestety problem nie ustąpił i po 30 minutach korzystania (instalacja origina + przeglądanie internetu) pojawił sie blue screen, a na nim "komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie". Nie mam pojęcia co moze byc tego przyczyna. Dodam, ze komputer ma jakieś 7 miesięcy i wczesniej nie miałem z nim problemów. W załączniku zdj problemu na win7. Bardzo proszę o pomoc.IMG_3387.thumb.JPG.6c998bece4466e5364f074f096168978.JPGIMG_3387.thumb.JPG.6c998bece4466e5364f074f096168978.JPG

IMG_3388.JPG

IMG_3389.JPG

Edytowane przez xblacky

Youki
komentarz
komentarz

System oryginalny?

Coś grzebałeś w rejestrze?

Profilaktycznie przetestuj RAM za pomocą programu memtest86+.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.