x-kom hosting

Motioninjoy i reklama ?

Revelino
utworzono
utworzono

Witam !

 

Od kilku dobrych lat używam programu Motioninjoy bez żadnych komplikacji aż do wczoraj... Tak jak widać na załączonym obrazku po włączeniu programu wyskakuje mi jakaś reklama czy coś w ten deseń. Moja prośba do Was czy ktoś zetknął się z czymś takim ? Dodam, że niejednokrotnie reinstalowałem program z tym samym skutkiem, próbowałem sposobów na zmianę języka, godziny tak samo... Także próbowałem z sposobem na appdata->roaming->Motioninjoy->DS3tool i usunięciu z tego pliku, plików też nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc bo już mi ręce opadają na ten program.

 

Pozdrawiam

Revelino

bezsens.jpg

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Pojawia się reklama i coś poza tym ?

Revelino
komentarz
komentarz

Tylko reklama i nic poza nią. Po wciśnięciu Home odświeża się tylko i na nowo się pojawia. Pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem i niestety nie wiem jak temu zaradzić.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Używasz aktualnej wersji programu ?

https://motioninjoy.en.uptodown.com/windows

 

Wygląda jakby domena motioninjoy.com nie była już stroną tego programu.

Jak wpiszesz w przeglądarce motioninjoy.com, to wyświetli ci się to samo.

Edytowane przez MasterYoghourt
Revelino
komentarz
komentarz

Odinstalowałem moją wcześniejszą wersje po czym pobrałem z tego linku co podesłałeś zainstalowałem i nadal jest to samo czyli reklama...

Sugerujesz, że ten program stracił nie wiem jak to nazwać fachowo "licencje" ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Myślę, że on łączy się ze stroną motioninjoy.com chociaż nie powinien.

Revelino
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest zaskakująco dziwne tyle lat tego programu używałem bez żadnych komplikacji, aż tu nagle ni z gruchy ni pietruchy zaczęło pojawiać się takie coś. Miałbyś możliwość aby sprawdzić czy u Ciebie ten program działa poprawnie, bądź jakiś inny użytkownik tego forum mógłby to sprawdzić ? Może tak być, że to z winy programu nie działa, albo z mojej, dlatego chciałbym wykluczyć taką ewentualność.

Edytowane przez Revelino
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

U mnie ten sam błąd. Podejrzewam, że to wina samego programu.

Revelino
komentarz
komentarz

Skoro i u Ciebie tak jest to na pewno wina programu. Wydaję mi się, że ten program mógł zostać dezaktywowany. Skoro oficjalna strona przestała istnieć jak i program przestał działać to na to wszystko wskazuje. Szkoda bo teraz mój pad od ps3 jest bezużyteczny bez tego programu i na pc już go nie poużywam...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.