x-kom hosting

Instalacja RAM'u w plycie glownej

Turixx
utworzono
utworzono

Wiec tak, przeczytalem instrukcje, ogladalem rozne filmiki ale nadal nie jestem pewny czy dobrze wloze ram do slotow, mam plyte glowna od asusa prime b250-pro, mam 4 sloty na ram, (od procesora) DIMM_A1, DIMM_A2, DIMM_B1 i DIMM_B2, po przeczytaniu instrukcji i obejrzeniu filmikow mysle ze mam wlozyc w 1 i 3 slot albo 2 i 4. Czy jest jakas roznica w jakie sloty wloze kosci RAM? ( jak zle cos napisalem, zrozumialem prosze mnie poprawic)

cinomatic
komentarz
komentarz

To źle myślisz.

W instrukcji jest bardzo dokładnie sprecyzowane jak ma być włożone

Myślę że teraz będzie już wszystko jasne.

chanel.jpg

Turixx
komentarz
komentarz (edytowane)

jak bys  ty lub ktos inny mogl napisac po prostu w ktory slot wlozyc ram to bym byl wdzieczny bo taki obrazek to tez mam w instrukcji i dlatego pisze tu by sie dowiedziec w ktore sloty go zamontowac bo nie chce nic zepsuc

 

Edytowane przez Turixx
Youki
komentarz
komentarz

Włóż w 1 i 3 lub 2 i 4 i tyle.

  • Dobra wypowiedź 1
cinomatic
komentarz
komentarz

eeee... nie.

Ma być

Kanał 1 - A1 i A2

Kanał 2 - B1 i B2

 

Poza tym przecież tam jest wszystko napisanie i zilustrowane więc nie wiem nad czym się tutaj zastanawiać @Turixx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.