x-kom hosting

Kupno monitora do konsoli ps4/xbox one s budżet do 600zł.

sebek3321
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie szukam monitora pod konsolę PS4 slim,XO S.

Dodam,że monitor będzie głównym narzędziom podpiętym pod konsole rozchodzi się też o wyjdcie audio z monitora tak ,aby można było podłączyć głośniki no te z monitora w tych cennach są słabe.

monitor powinien posiadać:

-Najlepiej 24 cal,

-Rozdz. FHD

-czas reakcji jak najkrótszy czyli 1,2 ms

Ogólnie patrzałem na różne firmy i zwróciłem uwagę na firmę IIYAMA.

Teraz słucham waszych propozycji i oczywiści kompatybilności z z zewnętrznymi głośnikami do 100zł.

 

Za wszystkie informacje dziękuje.

 

 

 

 

sebek3321
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Youki napisał:

Popatrz na GE2488HS z 24 calową matrycą, spełnia Twoje wymagania https://www.komputronik.pl/product/236792/iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-1ms-.html

Tylko teraz pytanie co z głośnikami jeżeli bedę chciał podpiąć pod ten monitor czy ten model jest okey? I czy w ewentualnej cenie do 100 zł znajde mocniejsze?

http://allegro.pl/tracer-city-glosniki-do-komputera-2-1-w-drewnie-i5932910477.html

sebek3321
komentarz
komentarz (edytowane)
7 minut temu, Youki napisał:

Z głośnikami to Ci nie pomogę, ale myśle, że jak wybierzesz coś z tych to będziesz zadowlony

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-glosniki-komputerowe-2-0-2-1-5-1/

 

Tez tak myślę ,ze ten monitor i firma IIyama będzie gites solidnie wygladają a chodzi mi głównie o jak najlepszy obraz bot to definitywnie ma służyć  pod konsole ps4 lub xo s,tylko kwestia rozchodzi się co do głosników bo dzwięk ma wychodzic z monitora wiec nawet jak bym podłączył pod konsole wejściem usb to by nie odbierało.Dltaego szukam głosników do 100 zł i te co podałem ja wyglądaja spoko,ty podałes mi linka z cenami juz powyzej 100 zł .A tak wogóle to z dwoma głosnikami i subwooferem będzie to chodzic normalnie na podłączeniu jacka bez żadnych innych przejściówek czy może konieczny jest zasilacz i wzmacniacz ?Ale przy tej mocy do 20 W to raczej nie.

Edytowane przez sebek3321
Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie szukaj 2.0, będą bardziej naturalniej brzmiały.

sebek3321
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Youki napisał:

W tej cenie szukaj 2.0, będą bardziej naturalniej brzmiały.

2.0 w sensie bez subwoofera cięzko cos znaleźć cos od Creative w tej cenie przeważnie 9 W ale to za mało.Cos bys polecił te co ja poddałem jak oceniasz? 

Youki
komentarz
komentarz

Nie musisz brać od Creative przecież :cfaniak:

sebek3321
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Youki napisał:

Nie musisz brać od Creative przecież :cfaniak:

Ale o co ci chodzi z tym 2.0 o liczbe samych fłosnikow bez suboofera?

Youki
komentarz
komentarz

Tak, 2.0 to dwa głośniki, 2.1 to głośniki + sub

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.