x-kom hosting

Monitor 1400

Marcinr
utworzono
utworzono

Witam,

aktualna specyfikacja :

proc i5 3570

płyta msi b75ma-33

zasilacz chiftec gpa-500s8 bulk

gtx 1060 windforce oc gigabyte

 

Aktualnie mam monitor 24'fhd, chciałbym przesiąść się na coś większego,jeżeli specyfikacja kompa pozwoli. W późniejszym terminie myślę nad przesiadką na i5 7500.

Monitor do gier, filmów itp. 

Proszę o pomoc w  doborze monitora :)

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Marcinr napisał:

W późniejszym terminie myślę nad przesiadką na i5 7500.

Kup używanego I7 3770

2 godziny temu, Marcinr napisał:

większego,

Chodzi o przekątną czy rozdzielczość?

Marcinr
komentarz
komentarz

To i to . 

 

Myślałem nad zmianą platformy na 1151, moze kupię i7 jeżeli będzie to potrzebne. Chyba że nie warto ?

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o gry to trzeba przede wszystkim GPU zmienić. W tej cenie dostaniesz BenQ GW2765HT, chyba, że nie będzie Ci przeszkadzać mocny zjazd z detali w natywnej rozdzielczości.

 

Marcinr
komentarz
komentarz

Nie zagram na wysokich ?

Kartę pewnie wymienię ale nie prędzej niż rok ,dwa

Youki
komentarz
komentarz

Zależy od gry, ale generalnie 1060 6 GB to nie jest adekwatna GPU do rozdzielczości WQHD :)

 

Marcinr
komentarz
komentarz

A co z fhd możesz polecić ?

Youki
komentarz
komentarz

Monitor?

Przy 27 calach i FHD nie wygląda to za dobrze, chyba, że siedzisz dostatecznie daleko.

 

Marcinr
komentarz
komentarz

Około metra, wezmę chyba tego qhd, patrzyłem w testach, na gtx 1060 wszystko chodzi powyżej 30 FPS na ultra. Zmniejszenie trochę detale i będzie lepiej.

30 FPS wystarczy do płynnej gry ?

Youki
komentarz
komentarz

Zejdź do średnich i te 60 osiągniesz.

Marcinr
komentarz
komentarz

Zastanawiam się nad tym modelem X2788QS-B1, można go wyrwac100 taniej. Jakie są różnice między tymi monitorami, benqu jest dużo lepszy ?

Youki
komentarz
komentarz

Nie znam za bardzo tego modelu, sensownej recenzji za bardzo brak, zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni jeśli zakupisz przez internet. :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.